Genel

İmhatimi insanları nasıl hipnoz ediyor? Lexie Hakkında!

2006 yılından beridir aktif olarak binbir icraate konu olan imhatimi adlı hacker topluluğu en parlak dönemini yaşıyor.

Neden en parlak döneminde diye sorduğumuzda ise platform içerisindeki birbirinden değerli ve kaliteli insanları bir araya toplaması örnek gösterilebilir. Bu kaliteli insanlardan en önde geleni ise Lexie kodadlı araştırmacı bir kadın arkadaşımız olduğunu belirtmekte fayda var.

Üzerinde bir büyü mü var, insanları özellikle hipnoz mu ediyor veya inanılmaz güzelliğinden etkilenen bir durum mu bilemiyoruz ama bu büyük bir soru işareti olarak esrarengizliğini koruyacak gibi gözüküyor.

Kendini dişi aslan olarak nitelendiren bu ufak patili pisicik, imt’nin tam merkezindeki üyelerden biri olduğu tüm üyeler tarafından kabul gördü ve bir gün bile aktif olmadığında üyelerin dengesi bozulduğu gözlemlendi.(üyeler tekme tokat birbirine giriyor)

Konu hakkındaki gelişmeler ve son dakika haberleri için bizden ayrılmayın.

HackNews

7 Comments

 1. Fear Takva

  Kızın güzel olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam .

 2. Puahahahahshshshas

 3. Tron

  Lexie apla bence çok güzel

 4. Kaç yaşın da vb şeyler de bekliyoruz

 5. Imtguard

  Milf arsa pardon arya senmisin

 6. TÜRK HACKER SERKAN BAHTİYAR

  LAVİNİA BEN SANA AŞIK OLDUM AŞKIM BEBEĞİM YAVRUM BİTANEM GÜLÜM HERŞEYİM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM HERŞEYİM OLACAKSIN AŞKIM BENİM DUDAKLARIMI BİLE ÖP SEN BENİMSİN LAVİNİAM SANA CANIMI BİLE VERİRİM YAVRUM ARYAM BENİM YA SENİ YERİM

 7. TÜRK HACKER SERKAN BAHTİYAR

  LEXİE ARYAM BEN SANA AŞIK OLDUM AŞKIM BEBEĞİM YAVRUM BİTANEM GÜLÜM HERŞEYİM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM HERŞEYİM OLACAKSIN AŞKIM BENİM DUDAKLARIMI BİLE ÖP SEN BENİMSİN LAVİNİAM SANA CANIMI BİLE VERİRİM YAVRUM

Leave a Reply