Hackhaber

DArktr.com sahibi DAMAR Gödden yedi Sanalnews Hacklendi

DAMAR GÖDDEN YEDİ

DAMAR veya Damarlegendary kod adıyla bilinen darktr.com illegal site sahibi çaresiz Lamer’in web sitesi olan sanalnews.org adlı taklit haber sitesi hacklendi gödden yedi adeta.

Saldırıyı ise Nefarious ve Revonzy gerçekleştirdi  imhatimi & fsecurity & spyhackerz ailesi düşmanların başlarını ezmeye devam ediyorlar.

2 Senedir hack piyasasında olmasına rağmen yalakalık dışında hiçbir icraatı olmayan ve herkesin yüzüne tükürdüğü DAMAR tüm aleme rezil olmayı yine başardı. Daha önce rezil rezil instagramdan story atmaya benzemediğini anlamış olucak sanırız bu yediği yarraktan sonra ! insanda biraz utanma olur götünün damarı çatlamış resmen.

Sana tavsiyemiz hack işlerini bırakman çünkü hiçbir yeteneğin yok 2 yıldır gerizekalı gibi zaman geçiriyorsun, bari git adam olda bir meslek edin, ailenin yüz karası olmaktan vazgeç.

Mirror: https://ownzyou.com/zone/79837

Domain panel görüntüleri: https://imthack.com/forum/threads/damar-hacked.18659/

6 Comments

 1. siz ancak kendi etrafınızdaki çor çocuğu kandırırsınız. mirror sitem olsa bende fbi yi hacklerdim mesela ondan sonra ponhubu hacklerdim falan. sahte zone olduğunu sizin gibi enayiler ve götünüz yalayan veletler hariç herkes biliyor. daha geçenlerde spyın subu hacklendi kendi siktiriboktan sitenize bakın önce sonra başkasına lamer fala n deyin. Anarchosa mesela 6/7 yıldır sanalda ne sikimi biliyo bi icraatı varmı mesela? ben 2 yıl önce gelmene rağmen kaçtane site, forum hackledim 🙂

 2. AYAKYALAYANDAMAR

  Ayak yalayan damar orada domain panelinide koymuş adamlar ayrıca bende o indexi canlı gördüm namusunu almışlardı senin dshjfgsdjkhfg bu inkar niyeki ? sanalda meşhur olucam diye anneni bile pazarlıyacak kıvama gelmişsin yazık kafana. hack aleminin soytarısısın ve öyle kalacaksın soytarı ayak yalayan damar sdjkhfksdjf

  Bide anarchosa abi gibi olabilmen için beynin çalışması lazım ama senin bir beynin yok.

 3. Merhaba ben DAMAR ! Eray abimin dübürünü yalaya yalaya temizliyorum. Dilim de kesik bir bok kokusu var..

 4. O yorumları ben atmadım ayak fetişimde yok. kendiniz yazıp kendiniz okuyorsunuz enayiler. Domain panelide montaj olduğu ortada bukadar bilgisiz olduğunuzda belli etmeyin. Siz kim isimtescil e sm çekmek kim ? aptal sence ben kendi adımı soyadımı ifşa edermiyim anca kendinizi kandırırsınız ? sanalda ünlü olmayada çalışmıyorum zaten kime sorsan damar diye direk tanıyorum der. Anarchosaya abi çeken birinin yaşı max 12/13 olsa gerek ??

  • divine being

   HE YARRAM HE O YÜZDEN Mİ TG DE ABİ ÇEKİYORDUN NOLUR SİLİN HABERLERİMİ BİRDAHA BAŞ KALDIRMAYACAGIM DİYE BASARKEN VİDEOLAR BİLE VAR ONLARI GÖRÜNCE NEDEN GÖT OLDUIN AMK ? AYNEN MORUK FAKE ZONE. KİMSEYE KENDİMİZİ KANITLAMA GİBİ BİR DERDİMİZ YOK SEN YEDİGİN YARRAGI ÇOK İYİ BİLİYORSUN. BOŞUNA GÖTÜNÜ KURTARMAYA ÇALIŞMA AYNEN AMINAKOYUM O YÜZDEN KAPATTIN SİTENİ GİTTİN FAKE İSİMLERLE YENİDEN PİYASAYA GİRMYE ÇALIŞIYORSUN. HERKES LAMER BİR SEN HACKERSİN. ANASINI SİKTİGİMİN KÜRDÜ. KONDOM OLSAN SİKE TAKILMAZSIN. KIMSE BASŞ EDEMZ

 5. sadece laf yapar bunlar sese gelsenize la damara laf atacanıza

  @ByAssole telegram gel sese la az erkek ol oğlum

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum