Gündem Haberleri, hack haber

Ünlü Terörist by_umut Ev Hapsine Çarptırıldı!

Kendi düğününde sahneye çıkıp kürtçe türkü okuyarak konukların kulaklarını kanatan ünlü yeraltı sanal dünya hackeri by_umut  geçtiğimiz günlerde göz altına alındı.

Gözaltından hemen 2 gün sonra ise savcılık kararıyla suçlu bulunarak 2 yıllık ev hapsine çarptırıldı.

Peki neden?

Akıllardaki soru işaretlerinden birisi de bu ez kuzi diyate kılıklı eşeğin yine ne yaptığı? Türkiye’nin en bilindik süpermarket zinciri olan BİM’deki uygun fiyatlı son soslu çiğköfte için bir müşteriyle tartışmaya tutulmuşlar. Çiğköfteyi alamayacağını anlayan by_umut , tartıştığı müşteriye el bombası fırlatarak ufak çaplı bir patlama yaratmış.

İşte bu sebepten ötürü 2 yıllık ev cezasına carptırılan by_umut ‘un bacağına elektronik kelepçe takılmış. Yani olur da dışarı çıkmaya çalışırsa, bacağındaki kelepçenin alarmı ötmeye ve polislere bildirim göndermeye başlayacak. + olarak 10.000 volt elektrik akımına kapılacak.

by_umut ‘u sevmeyen hackerlar… by_umut un evini yumurtalamak için tam zamanı!!!Yalnız dikkat edin. Camdan el bombası fırlatmasın. Sağı solu belli olmuyor bu eşeksikenin

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu

2 Comments

  1. ulan çoluk çocuk sahibi adam oldunuz halan mal mal haberler yapıyorsunzu şu haberi veri tabanınızda kapladığı yere günah

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum