Wgod.co Yargı dağıttı. – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

Wgod.co Yargı dağıttı.

Warezm devamı olarakta bilinen Wgod.Co bugün çok sert bir açıklama yaptı, birkaç gün önce kimliği belirsiz kişilerce haber sitelerine wgod.co hacklendi haberleri gönderildi ancak biz Hacknews olarak bu haberi ciddiye almak çünkü alalhın s.ktir ettiği bir kategori içinde meta yönlendirme kodu konmuştu yani aslında ortada hack olmadığı için bizde böyle bir haberi yayınlamadık ! ancak buna rağmen site sahibi detaylı ve ispatlı bir açıklama yayınlama gereği duymuş yanlış anlaşılmamak için, bizde olduğu gibi sizlerle paylaşıyoruz.

Önemli alt başlıklar

BRE KÖPEKLER ADMİNLERİNİZ BİZDEN VİP ALIYORDUNU ?

VİP BÖLÜM ARTIKLARIMIZI ALIP PAYLAŞIYORDUNUZ !

Açıklamanın bir kısmı:

Herkese selamlar bugün sizlere bir kaç lamer ordusunun yaydığı fake haberleri dile getiricem. Bazı sözde hack forumu diye geçen ama adminlerinin para ile wgod üyeliği aldığı forumda bazı yetkilileri sözde wgodu hacklediğini paylaşmış. Bu kadar sessiz, sakin olmamıza rağmen yinede piyasadaki mr.robotların aklında imzamızın olması bizi onore etti. Normalde bizi hackleyen bir topluluk zaten forum içeriklerini indirmekle başlar fakat sözde hacklendiğimizi söylediği gün sadece 1 indirme gerçekleşmiş. Daha önceden de WGOD adını kullanarak kendi hitini geliştirmeye çalışan ve tüm VİP paylaşımlarının içerisinde bile WGOD yazan bir forumun ne üyesi ne de herhangi bir resmi lameri WGOD bünyesine en ufak bir zarar verememiştir ve herhangi bir içerik kopyalayamamıştır. Herhangi bir kaynak kodunu indirememiştir. hatta ve hatta herhangi bir admin hesabına bile erişim sağlayamamıştır. Adını söyleyip hitini arttırma düşüncem yok ilgili lamer forum yetkilileri ve üyeleri wgod üyeliğini ücretli şekilde alarak ve ücretli şekilde indirmelerini yaparak bizim ücretsize düşürdüğümüz içerikleride kendi sitelerinde VIP olarak paylaşımını yapabilirler. Alt tarafda ilgili görüntüleri sizlerle paylaşıyorum.

Devamı alttaki kaynakta !

Kaynak: https://www.wgod.co/threads/wgod-hacklendi-mi.21703/

4 Comments

 1. Boş Musa Kaldırım Taşı

  Musa kızlık zarını patlatmışlar boş yapma , meta yonlendirme yediyse siten xss var demektir cidden hacklenen herkes hacklenmedik diye ağlamak zorundamı delikanlı olun lan , Mec reisde ağlama diye iyi biberon koymuş ağzina.

 2. wgod Elektronik Sigara ve Likit San. Ltd. Şti.

  Ulan Musa Elektronik Sigara dumanı gibisin üfledimmi dağiliyorsun.

 3. Olayı ne güzel örtbas ediyorsunuz :D. Database den ekran görüntüsüde paylastim onuda şikayet edip sildirmişsiniz 🙂 wgod.co sitesinin sunucusundan bir siteyi shelledim daha sonra warezm dbsine ulaştım ordanda rastgele bir sayfayı indexe yönlendirdim db den. Part2 geldiğinde ne yalan uyduracaksın bakalım.

  Kuyruk acınız mükemmel. Zaten lamerhaberinde warezme çalıştığını herkes biliyor.

  🙂

  bunları buraya bırakıyorum az bakarsınız tabii yorumumu yayınlamaya g*tün varsa.
  1. xnull profilinin alt başlığında nickim yazıyor ??? bunadamı meta diyeceksiniz 😀
  https://archive.is/kmgx3

  forumun yapay zekasının alıntıladğı mesajda kendi sitem var budamı meta ?
  2.
  https://archive.is/ja69t

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum