Genel, Hackhaber

Hasan1337 Hapisten Kaçtı !

Şaka tabiki Tahliye olmuş.

Geçen sene TC Vatandaşlarının kimlik bilgilerini satışa çıkardığı için düzenlenen Abaza horoz operasyonu ile yakalanan Hasan1337 Tahliye oldu. Aslında uzun seneler hapis yatacağı konuşuluyordu muhtemelen sadece dedikodudan ibaretti ! çünkü tahliye oldu ve normal hayatına döndü ve 1337.com.tr adlı projesinide kurmuş bile.

Kendisine hayırlı olsun diyoruz ve geçmiş olsun birdaha yaşanmasın dileklerimizi iletiyoruz.

Eski haber

https://hacknews.biz/2022/05/27/polis-merniscilerin-pesine-dustu-hasan1337-tutuklandi/

3 Comments

 1. Hasan1337

  çok teşekkür ederim kardeşlerim, varolun umarım kimse’nin başına gelmez seviliyorsunuz..

 2. Hasan1337

  birde şunu söyliyim neden girdiğimiz belli, milletin aklına kötü şüphe gelmesin, malesefki adalet yok tecavüzcüler 1 ay yatıp çıkıyor, biz sırf bilişim sistemlerini bozma ve düzenlemeden girdik diye bizi malesef 1 sene yatırdılar, biz piyasaya ilk sorgu sistemini getirmiştik isimimiz nadirdi, bilenler bilir, sorgulama yazılımı geliştirmiştik, tabi bu zamanlar gibi yaygın değildi piyasada ben ve ismini vermediğim 2 rakip mevcuttu türkiye’de 3 projeydik başka açan yoktu sağolsun devletimiz bu işe el atınca artık sağlam operasyon yaptılar, evet cezamızı çektik, ve girip çıktığımızda mernisciler türemiş…

  Herkes’e teşekkür ederiz umarım kimsenin başına gelmez, cezaevi yatılacak yer değildir, akıllı insanın işi yok orada herkese başarılar dilerim.

 3. serkandahlan3169s2ş

  ya admin gotunu koyum benim imt deki konumu çalıp burda haber yapmışsın aQ

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum