bekorot : Annemin Nefretiyim ! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

bekorot : Annemin Nefretiyim !

Bekorot isyan etti.

Bekorot aile hayatının düzgün gitmediğini açıkladı , uzun süredir annesiyle kavga halinde olduğunu  ve buzdolabını 10 dakika içinde boşalttığı için annesinin ekonomik dengelerini sarstığını ve bu yüzden annesi tarafından evden kovulduğunu açıkladı, aslında açıklamanın orjinali ve tamamı aşağıdadır.

Merhaba kardeşlerim ben bekorot hani AYI diye dalga geçtiğiniz o instagram dolandırıcısı benim ! hayatım boyunca kilolarım sorun oldu millete hep battı ! sanki onların yemeğini bitiriyorum gibi hep bir dışalama mobbing yaşadım , babam evi biz çok küçükken terk etmiş ben 20 kilo doğdum babamda bu çocuktan bir bok olmaz deyip anamı bırakıp evi terk etmiş, annem işte o günden buyana benden nefret etmiş dns testi bile yapmışlar insan yavrusumuyum ayı yavrusumu diye emin olmak istemişler ama sonuçlar ortadaydı ve ben insan yavrusuydum ! tabi yıllar içinde hep zorluk yaşadım bizim evin buzdolabının kapısı şifreyle kilitli, böyle bir dolap kapağı gördünüzmü ? şifre+parmak izi ile kapısı açılıyor , birgün çok acıktım annemin parmağını kesmek istedim nerdeyse bu salak önlem yüzünden suça sürüklenen çocuk kategorisine girecektim hımmınaa… hayat zor benim için koşamıyorum bile her adımım bir zart bir osuruk ! herşey üst üste geldi bende iyi bir şişko olacağıma pislik bir şişko olmaya karar verdim ! benim yaşadıklarımı yaşasaydınız bana hak verirdiniz.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum