haber, hack haber, Hackhaber

Scorpiol Oyunu ISIS ‘e verdi

Sanalda kalan nadir Gebeşlerden olan Seramik Bardak sanayisine dizayn ettiği porselen bardaklar ile adeta kütahyayı bile karıştıran ve ilk insan kuş çiftleşmesinden doğan yani aslında melez bir ırk olan Scorpiol seçim günüde ortalığı karıştırdı.  ” Bu arada Sperm bankasından doğduğuda söyleniyor ama o iddanın bir ispatı olmadığı için o konuyu şuanda açmıyoruz ! lakin sperm bankasından evraklar gelirse o konuyuda ilerleyen dönemde açacağız. “

Daha önce DEAŞ terör örgütüne sempati duyan attığı indexlere ISIS yazan Scorpiol adeta duygusal dalgalanma yaşıyor ! Oyunu ISIS örgütüne verdiğini açıkladı ? oy pusulasında böyle bir parti yok ? pusulanın dışınamı vurdun mührü mahlukat-ı yavşak ?

Bu ne perhiz ne lahanalı karışık turşu, Sikorpiol ? 

 

Scorpiol ajansımıza rüyasını anlattı  anlatırkan kilodunu değişiyordu altına ıslattığı için. Bu arada rüyasını neden anlattı bunu bizde bilmiyoruz.

Rüyamda GABAR dağına doğru uçtuğumu gördüm.. gece vaktiydi tüylü kanatlarımı çırpa çırpa GABAR dağına ulaştım sonra bi baktım Türkler petrol çıkarmış orada, petrol kuyusuna doğru süzüldüm bir yudum kara petrol içmek tadına bakmak için ama Türk askeri kanadımdan vurdu bende dağda birikmiş bir yaban domuzu pisliğinin üstüne çakıldım. Sonra dedimki bu bir işaret ! beni vurduysalar.. ozaman bende şerefsiz bir kuşum !

4 Comments

  1. sCOrpioLun aYAklArInI yAlArIm

  2. büyüklük bizde kalsın dedikçe bana iftira atmaya devam ediyorsunuz. eski dostluğumuzun hatrınadır sizi googleden silmiyorsam.amabu hatrında bir sonu var, anti seo yu çakacam en sonunda o olacak.

  3. Şu cemin iftiralarına inanmayın oyumu hüdapara verdim babacanlar

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum