hack haber

Kahpe Kursağında Büyüyen Hacker Dj_Taleh

Bugünkü konumuz Dj_Taleh.

Kimine göre orospu çocuğu kimine göre Lamerlerin en düşük beyaz kuşaklısı ! ama hakkında tek iyi kelime eden henüz olmadı , aslında buda başarıdır düşünsenize herkes size orospu çocuğu lamer diye sesleniyor ve birkişi bile sizi hayatınızda takdir etmemiş ? gerçekten tersten bir başarıdır buda irdelenmesi gerekir.

Şimdi bu Kahpe kursağında gelişimini tamamlamış fetüs Talehi bir inceleyelim.

Adı: Taleh

Anne adı: Uruspuyan mikiteryan

Baba adı: Peşinyan sikimyan

doğum tarihi: 31 Ocak 

Ülke: Ermenistan

Sanal Alemin Palyaçosu

Kimlik bilgilerine baktığımızda pek iç açıcı görünmüyor ! doğuştan şanssız gibi sanki ? ancak konumuz tabbiki bu değil ! şimdi konumuz ne be amına kodumun dediğinizi duyar gibiyim, lütfen sövmeyin ve dinleyin. Bu Taleh forumlarda sürekli paylaşım yapan hacker gibi görünen bir yaratıktır, hacklediğini iddia ettiği hiçbir siteyi şuana dek hacklememiştir hatta inanırmısınız deface sayısı 0’dır. size şimdi bu kahpe kursağında büyüyen Talehin sırrını açıklayacağız.

Rus hack forumlarına gir kopyala

Rus Telegram gruplarına gir kopyala

Yabancı herhangi bir foruma gir kopyala

Gördüğünüz gibi adam aslında bildiğin fotokopi makinesidir ama kartuşu bitik ! ayrıca kendisi bir ara Türk sitelerine saldırıyordu bunu herkes bilir unutan olmamıştır. Prim için annesinin eteği ile hulohop oynar bu ipne ! bu ipne sadece forumlarda kopya konu kasmaya yarar okadar.

birde afraidns‘de sahte park edilmiş sitelerden sub domainler açıp hackledim diye gezer çünkü gerizekalı bir kopyacıdır. Yaptığı defacelerin tamamı sahtedir sadece Hack alemini kirleten iğrenç bir lamer , 5 yıldır hack ile uğraşıp hala hacker olamıyorsan gerizekalı olduğunu kabul edip uzaklaşman gerekir Taleh ! Sen bir Scorpiol malı iki ! iki salak sanalın içine sıçıyorsunuz ve sıvıyorsunuz ikinizin beynini kuşa taksak kuş ters uçar be amına koduklarım salın şu hack alemini gidin tavuk besleyin topluma faydalı olun üretime geçin tarım ziraat vs takılın be amına koduklarım.

7 Comments

  1. Dj_Taleh

    Lan orospu senin milletin akrabandir aikdir git sundan sonra bende yapacagimi sana yapacayim…

  2. Dj_Taleh

    Türkce konuşmayı en azından senden daha iyu Bilirim Cem yurt orospusu.
    Zamanında drşifre ettim srni az kaldı yine edecem.
    Hadi götüne güveniyorsan hackle beni…

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum