hack haber

TurkZ Grup İnanılmazı Başardı! Büyük Ses Getirdi!

Selamlar sevgili dostlar,

Uzun bir vakittir hack haber girme fırsatımız olmadı. Bundan dolayı siz değerli takipçilerin affına sığınıyoruz. Sebebi ise günlük hayattaki yoğun çalışmalar ve aile meseleleri.

Mart ayında hack aleminde bayağı bir hareketlilik vardı. Bunları an ve an sizlere aktarmaya çalıştık. Peki, Nisan ayında neler oldu? Hangi hack forumu neler yaptı? Bunları sizlere sunalım dedik.

Türk hack aleminin eski ve kadim ekiplerinden TurkZ Grup öyle bir vurgun yaptı ki, adeta israil sallandı. Haber ajansları son dakika olarak geçti her yerde. Büyük ses getirdi bu operasyon. Yerli ve yabancı basında yer buldu.

TurkZ Grup‘un bel kemiği, kurucu üyesi Zer0Day kod adlı hackerın gerçekleştirmiş olduğu operasyon neticesinde israil Hapoel Hayfa Futbol Kulubü hacklendi.

Her bayram arifesi katil israil’in müslümanlara karşı göz dağı vermek, kutsallarını çiğnemek maksadıyla mabetlerine çirkin saldırılar gerçekleştirmesi herkesin mâlumu.

TurkZ Grup bu yapılanlara sessiz kalmayarak bir nebze de olsun gereğini yaptı. İcraatların linkleri aşağıdaki gibi olup hatırlatmak da fayda gördüğümüz şu hususu da sizlerle paylaşmayı es geçmeyeceğiz. Türk hack alemini TZ ekibinin haklı mücadelesindeki gibi saldırılara davet ediyoruz.

İsrail Hapoel Hayfa Futbol Kulubü
Mirror KaydıEkibi tebrik eder, devamını bekleriz.
Tarafsız habercilik sundu.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum