Eleştiri hack haberi, Genel

HacksTurkey’den Kötü Haber: Satılığa Çıkardılar!

Selamlar,

2022 yılında kurulan HacksTurkey ekibi ‘yolun sonu‘ dedi ve kepenkleri indirmeye hazırlanıyor.  ce33 kuruculuğunda hikayesi başlayan ekibin kısa sürede sayfalarının sonuna gelindi.

Sanal alemin son zamanlardaki yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi: tutunamayıp kısa sürede kapanıyorlar. Kimseyi baltalamak yahut kötümsemek için söylemiyoruz. Lâkin şöyle bir gerçek var. Madem açılıp hemen kapanacaksınız, insanların emeğini düşünerek forumlar açın.

Bu aleme yeni katılacak arkadaşlara tavsiye. Sitenize bot basmayın. Sırf 3-5 üye fazla gözüksün diye. Bu mesajın da ilgili yere gittiğini düşünüyoruz.

Haklarında hayırlısı olmasını temenni ederiz. Forumun satılığa çıkarıldığı aşağıdaki mesajda mevcut. Ayrıca ilgilenen arkadaşların dikkatini çekebilir.

Web sitemiz satılıktır. bu zamana kadar bizim yanımızda olan arkadaşlara canı gönülden teşekkürlerimi sunarım, bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım lütfen ciddi alıcılar ve site yönetimini sağlayacak deneyimli kişiler fiyat bilgisi için yazsın ig: hacks_turkey

 

Konuya gitmek için; Tıklayınız.

 

HackNews – Tarafsız Habercilik

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum