Lastromance ve Ritalix’in Cinsel Eğilimi Nedir? – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Genel

Lastromance ve Ritalix’in Cinsel Eğilimi Nedir?

SpyHackerz üst yönetiminde bulunan Lastromance ve Ritalix’in arasındaki yasak aşk ne zamandan belli var?

HackNews olarak yakından takipte bulunduğumuz SpyHackerz yönetiminin içinden edinilen son bilgiye göre, gerçekten tüm okuyucularımızı şok edecek, tuhaf bir iddia ortaya atıldı!

Lastromance ve Ritalix, Uzun Yıllardır Berabermiş!

Sürekli birbirlerine kalp mesajları atan, birbirlerinin mesajlarına alev atan bu ateşli çıtır çiftimizin uzun yıllardır böyle olduğunu bilmek bizi derinden sarstı.

Biri Diğerine Değil, İkisi Birbirine Vuruyormuş!

Bu olayın nasıl işlediğini bilmiyoruz. Bundan ötürü, yetkili bilim adamları, ürolog ve jinekelogları buraya çağırıyoruz! Ritalix bazen ona vuruyor, Ritalix bazen vurduruyor!!

Bunun akıbetinin n’olacağı henüz SpyHackerz yönetimi tarafından karar verilebilmiş değil fakat SpyHackerz yönetiminin yalnız heteroseksüel değil, tüm cinsel eğilimlere saygısı olduğunu unutmayın!

Lastromance Bu Bilgi Yayıldıktan Sonra Duşta Fotoğraflandı!

Sen Aşkı Anlamaz Bilmez Zenci Duşta Ağlayan Adam - YouTube

Bu olayın, nasıl sonuçlanacağı konusunda kararsızız fakat bilmenizi isteriz gençler, henüz gençsiniz. İlla ki bir kız eli tutarsınız, yapmayın etmeyin!

HackNews Tarafsız habercilik sundu.

 

3 Comments

 1. Lastromance

  Ritalix neredesin aşkım adımıza yalan haber yapmışlar karıcım

 2. doğruları konuşan

  amk malları yılların forumunu ne hale getirdiniz. eski adminler olacaktı ki şimdi deface haberi paylaşılıyor olurdu.

  • Comment by post author

   Site basmak için yönetici olmaya gerek yok. Buyrun gelin size basın, biz de sizin haberinizi yayınlayalım. Haber içerisinde geçen isimler eskiden deface yapan isimlerdir. Halen ise shell piysasında bulunuyorlar. Sonsuza dek site basmalarını bekleyemeyiz öyle değil mi? Haber ise tamamen mizah amaçlı yapılmıştır. Sizlerin yüzlerini bir nebze gülümsetebilmek için.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum