Eleştiri hack haberi, Gündem Haberleri, haber, hack haber

RootAyyıldız AKP ‘den Ayrıldığını açıkladı

Öncelikle RootAyyıldız Kimdir ? Hatırlayalım: Gerçek adı Can Cebeci olan Sinopun boyabat ilçesinde doğup büyüyen RootAyyıldız onlarca başarılı operasyona imza atmış bir Türk hackerdir. Saldırıları arasında eski ABD başkanı Donald Trump ‘ın resmi web sitesi bile yer almaktadır.

AK PARTİYE ÇOK SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ

RootAyyıldız hack yaşamında en çok insanların aklında kalan Hükümet yanlısı söylemleri ve AKP sevgisiydi , hacklediği sitelere bu sempatisini belli eden ifadeler semboller de ekliyordu , ve yine AKP’nin destekleri ile kurulan Teknofestte kendi alanında 1. lik derecesi almıştı , hatta RootAyyıldız müslüman olmuştu hükümet sevgisi sebebiyle, ancak RootAyyıldız bugün resmi instagram hesabından yaptığı  isyankar paylaşımlar hack gündemine bomba gibi düştü ! şimdi bu paylaşımları paylaşıyoruz.

CHP ‘YE GEÇİYOR SÖYLENTİLERİ DOLAŞMAYA BAŞLADI 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yaşananlardan sonra RootAyyıldız insanları csgo ya çağırdı.

3 Comments

 1. Nysss

  Para vermemişlerdir ondandır bu.

 2. FirstBullet

  Yav bu ayının böyle dediğine bakmayın. Akp vekillerinin torpili sayesinde teknofesti kazanmış, ofis kurmuş, para babası olmuş. Milletin götünü yalar, paranın kaynağını arar. Aldığı parayı içkiye basar, içkiyle elini yıkar. Uzun zamandır gizlice takip ediyorum. Kulüplerde içki içip el yıkamalar falan bi baktım 5 gün sonra namaz hikayesi kuran hikayesi atmış. Dombili süleyman soylunun yanına gittiğinde eli ayağı titriyordu götünden ter akıyodu. Ne mal adam bu yav.

  • Can CEBECİ (ROOTAYYILDIZ)

   la normalde cevap vermezdim ama bir konuya takıldım şimdi prenses iyi oku yazdıklarımı
   günah ve sevaplar tamamen insanın kendisine aittir istediğimi yerim içerim istediğimi paylaşırım burada seni alakadar veya başkalarını alakadar edecek hiç bir şey yok çünkü toplum huzurunu bozacak bir şey yok abicimmm ofis konusuna gelirsek tatlı cocuk benim kendime ait bir firmam var eğer yakınımdan bir insan olsaydın ne zoruluklarla kurduğumu anlardın şimdi şükürler olsun 1.yılını tamamladı firma ve 2.tane şube oldu ben kendi şahsi profilimden mevcut hükümeti korkusuzca eleştiren biriyim yani hükümet tarafından para kazanacak biri olsam paylaşmazdım teknofest konusuna gelirsek o kadar zoruna ve ağrına gitmiş ki karı gibi burada yazıyorsun bu senede teknofest oldu ama projenin raporunu eksik yazdım diye 1 puan ile 2.tura geçiş yapamadım yavşak herif seni oturup öyle eleştirmekle götünden sallamakla olmuyor bu işler ben bu sanalda bedelini ödedim şimdi refahını sadece masası 150bin tl olan bir ofisimde keyfini çıkartıyorum şimdi siktir git köşende ağla

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum