[Son Dakika] HDP Genel Merkezi Hacklendi! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Gündem Haberleri, hack haber

[Son Dakika] HDP Genel Merkezi Hacklendi!

Selamlar,

Türkiye düşmanlarına göz açtırmayan, sürekli hdp, .krd gibi oluşumlara yönelik saldırılar gerçekleştiren “Warriors‘ ekibi yine şok edici bir işe imza attılar. Hedef ve gündem odaklı saldırıları ile bilinen ve piyasaya çıktığı ilk günden itibaren icraat peşinde koşan bu ekip hem büyük bir risk alıp hem de büyük bir cesaret ile HDP’nin beynine siber saldırı gerçekleştirdiler.

 

 

Söz vermişlerdi, sözlerinin arkasında durup tuttular. Konuya baktığımızda Verileri Leak olarak paylaşıyorlar. Son postta isimlerinden bile anlaşılacağı üzere önemli verileri paylaşmışlar ve adeta hiç çekinmiyor, korkmuyorlar. Tekrar cesaretlerinden ötürü tebrik ediyoruz. Yapılan saldırıyı Majesty ve Brian kod adlı hackerlar üstlendi.  Politik yazışmalar, plânlar, mektuplar…

 

Aşağıda açıklamaları ve bilgileri mevcut.

 

Söz verdiğimiz gibi, HDPKK Genel Merkez sunucuları hacklenmiştir.

Selahattin Demirtaş itinin ve diğer terörist vekillerin Türkiye Cumhuriyeti Devletini Avrupa Birliği bürokratlarına şikayet ettiklerine dair mektuplar, parti içi/dışı yazışmalar, planlamalar dahil her şeyi kamuoyuyla paylaşıyoruz.

@Brian – @Majesty

HDP-LEAK YAYINDA!

https://hdpleak.warriors.to adresine forum hesabınızla giriş yaparak paylaşılan belgeleri görüntüleyebilirsiniz.
Verileri parça parça yayınlayacağız, ne kadar verinin yayınlandığını “Paylaşılan Dosya Durumu” barından görebilirsiniz.

1675422815584.png

Dönüşü olmayan bir yola giriyoruz. Desteğiniz bizim için çok önemli. Bu işin sonunda kazanan Yüce Türk Milleti olacaktır, kimsenin şüphesi olmasın.

 

Bakalım Türkiye basınında yer bulacak mı? Zira çok önemli veriler ele geçirilmiş ve paylaşılmış. Her şeyin hayırlı olmasını temenni eder, gruba başarılar dileriz.
HackNews  – Tarafsız Habercilik.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum