TurkZ: Üstümüze Kimseyi Tanımıyoruz! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

TurkZ: Üstümüze Kimseyi Tanımıyoruz!

Selamun aleykum,

2007’de DarkdevilZ ile 2016’da ise TurkZ ismiyle yoluna devam eden sanalın köklü ekiplerden olan bu oluşum, sohbetlerinde dediler ki: “İcraat da üstümüze tanımıyoruz.”

İddialı bir söz olsa da hakikaten şöyle bir baktığımızda sözlerinin eri olduklarını kanıtladılar. Kapanıp geçtiğimiz 3 ay içerisinde Zer0Day ve S4tyric0n kuruculuğunda tekrar bir çatı altında toplandılar.

Aralarında, zamanında ve şimdi birçok hacker barındırmış ve akademiler kurup birçok hacker yetiştirmiş TurkZ, icraatlarını sergilemeye devam ediyor.

Ayrıca RAT’landığına dair bilgi gelen llslowll ‘e geçmiş olsun demek isteriz. O da işine bu grup altında devam etmekte. Ve önemli siteler tarafınca deface edildi.

Tüm timlere/oluşumlara yaptığımız bu önemli çağrıyı TurkZ gruba da yinelemek isteriz. isveç’e karşı harekete geçmeye davet eder, bileklerine kuvvet dileriz.

İcraatları aşağıdaki gibidir:

 1. Brezilya Bankası: HCBank
 2. Malaysiagazette
 3. 10 Special Site  (.edu)

 

Tebrik ederiz, başarılar.
HackNews  –  Tarafsız Habercilik

3 Comments

 1. İsveç için saldırı hazırlığındayım bir kaç güne zoneleri alırım
  Şuana kadar diğer hack forumlarının isveçe yaptığı saldırıdan daha büyük bir saldırı olacak
  Kolay Gelsin.

 2. Gercekci

  ayt kafasindan siyrilamamis lamer surusu vatan gurdariyoz moruk

  • kes lan sesini orospu çocuğu. boş yapma ananı sikerim. gidip icraatlarına bak ilk önce sonra laf söyle. ananın iki bacağını ayırırım

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum