Türk Hack Team Resmen Savaş İlân Etti! Hadlerini Bildiriyorlar! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Gündem Haberleri, hack haber

Türk Hack Team Resmen Savaş İlân Etti! Hadlerini Bildiriyorlar!

Selamun aleykum,

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim‘e yapılan saldırıya karşı tepkiler büyümeye devam ediyor. Gerek reelde olsun, gerek sanalda bu hain saldırıya cevap veriliyor.

Sanalın sarsılmaz kalelerinden Türk Hack Team, resmen isveç’e savaş ilân etti! isveç’in bütün sanal ortamı hedef alındı. Diğer hacker gruplarını da isveç’e karşı harekete geçmeye davet ediyoruz. Son 1 haftaya baktığımızda diğer bazı hack gruplarının doğru dürüst sağlam bir saldırısının olduğunu söylemek pek mümkün değil.

THT‘nin isveç hakkındaki açıklaması aşağıdaki gibi olup icraatları ise linkte mevcuttur.

Herkesin beklediği, herkesin sorduğu “Turk Hack Team Neden Sessiz?” , “Saldırmayacak Mıyız?”, “Operasyon Yok Mu?” vb. çok sorunun geldiği, mazlumlara şefkat, zalimlere tokat olan işte o özel operasyon!

İsveç’e ait ne kadar kurum, kuruluş, dernek, yapı, tv, banka ve devlet sitesi varsa bizler tarafından yoğun siber saldırıya maruz kaldı. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu saldırılar İsveç’in bankalarında paniğe yol açarak üst düzey önlem almalarına sebebiyet oldu. Çoğu banka yurt dışına erişimi kapattı. Kapatmayanlar ise uzun süre down kaldı :) Onlarda sonradan kapatarak ancak sorunu düzeltebildiler.

Pek çok yayın kuruluşlarında son dakika olarak haberlere verildik ve tehdit unsuru olarak görüldük

 

Ayrıca saldırıların devam edeceği bilgisi de eklendi.

 

Kuran-ı Kerimi yakan ve destekleyen ne kadar insan, topluluk, kurum, kuruluş ve ülke varsa karşısında bizi bulacak! Bunu yapanlara ve izin verenlere tek tek ziyarette bulunacağız.

 

THT isveç Operasyonu için tıklayınız.

 

Son olarak biz de diyoruz ki;

“Ağızlarıyla Allah’ın Nurunu Söndürmek İsterler. İnkarcılar Ne Kadar İstemeseler de; Allah Nurunu, Dinini Tamamlayacaktır.”
Saff Suresi 8. Ayet

 

 

Okuduğunuz için teşekkür ederiz,
HackNews Tarafsız Habercilik.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum