hack haber

2022’de THT Rüzgârı Esti, Acaba 2023..?

Merhabalar,

Sanalda yılların forumu, bu sektörün temel taşlarından Türk Hack Team, 2022 yılına damga vurdu. En çok siber saldırı gerçekleştiren grup desek kesinlikle ne haksızlık ne de yanlış yapmış oluruz. Haklarında çıkan her türlü aşağılamalara, olumsuz sözlere rağmen bunlara aldırmayıp sadece işini yapan bir oluşum. Kendilerini bu yönden takdir etmek gerekiyor.

2022 yılında yaptıkları saldırılar ile dosta güven, düşmana göz dağı verdiler. 2023’ün sonunda yine aynı performansı görebilecek miyiz? 2023’ün ilk ayı bitmek üzereyken görünürde iyi derecede saldırılar gerçekleştirdiler.

Aslında kendileri hakkında önemli bir diğer haberi ayrı açmak istedim. Çünkü her türlü övgüyü ve saygıyı hak ediyorlar. Bu haberimizde THT ekibinin önemli saldırılarını ele almak istedik. Bünyesinde yüzlerce hacker barındıran grup yine önemli saldırılar ile adından söz ettirmeyi başardı.

Yapılan incelemelerimizde önemli saldırılardan sadece birkaçını derleyip diğer saldırılara bizzat sizin şahit olmanız için gövde alanının linkini aşağıya bırakıyoruz.

 

  1. Ford İsrail
  2. Lamborghini
  3. Kurd24.net
  4. Oppo Mobile
  5. Epic Games
  6. Volvo
  7. Hyundai

Doğu Türkistan için 2 operasyon! Çin zulmüne sessiz kalmadılar ve 1000’e yakın site hacklediler!

  1. Operasyon
  2. Operasyon

Diğer saldırılar için; tık.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.
HackNews – Tarafsız Habercilik.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum