hack haber

DJ_Taleh Malı Yine Hack Yaptığını Sandı!

dj_taleh

Günler geçmiyor ki dj taleh salağı bir gün de yüzümüzü utançtan kıpkırmızı hale getirmesin ve bizi de bu yazıyı yazdırtmak zorunda bırakamsın.

Gelin görün ki iq seviyesi balıktan bile düşük olan bu aptallık abidesi, azerbaycanın yüz karası, hackerimsi lamer utanç kaynağı olmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Yabancı hack forumlarında ve telegram gruplarında paylaşılan çöpten wordpress ve cpanelleri kendi cracklemiş gibi paylaşan, hackten zerre kadar anlamayan. kıt kafalı bu engelli askerde komutanına silah çekip ateş etmiş. neyseki kötü nişancı olan taleh ıskalamış. Komutanı da odunu güzelce bi ıslatıp talehi anası sikilene kadar dövmüş. Daha sonrasında askeri ceza alan bu aptal 0 iq olduğundan ötürü askerlikten men edilip, cezasını hapiste devam ettirmiş.

Evet aklınızda soru işareti olabilir. Böyle bir insan nasıl hacker olabilir ki? Cevap şu ki, hack ile uzaktan yakından alakası bile bulunmamaktadır. Girdiği 2-3 da pa’lı boktan keyword sitelere index atan aptalın önde gidenidir.

Keşke o girip bastığı siteler de kendi emeği olsa yine neyse diyeceğiz. Başkaları tarafından cracklenmiş panellere girmekten başka yaptığı bir şey yok. Belki shell atmasını bile bilmiyordur wp-admin panelden editleme yapıyordur.

BRUTE BİLE YAPAMIYORSUN GÖT LALESİ! APTALIN BASTIĞI SİTEYE BAKIN HAHAHA!!!

Bidaha da yiyemeyeceğin her yarrağın altına yatma. Hayırdır amk?

Taleh seni yolda görürsem öyle bi döverim ki ağlaya ağlaya istiklal marşını okursun. Adam ol! Şimdi siktir git terliklerimi getir kuçu kuçu

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu!

2 Comments

  1. Mr. Yako

    Böyle ergen türemeleri lamerleri neden bu kadar gündeme geliyor anlaşmış değil zamanında zorgo da vardı ddos atıp mirror-h de kayıt alıyordu…

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum