Eleştiri hack haberi

Revonun Kız Arkadaşı Var mı?

Yeraltının kadim hack forumu spyhackerz’ın üst yöneticisi Revo olarak da bilinen defacer son zamanlarda adından oldukça söz ettiriyior

Kendini yeraltında bu kadar anımsatırken, akıllarda oluşan bir soru işareti de; kız arkadaşı olup olmadığı. Bazı kitleye göre revonun oldukça çapkın biri olduğu dile getirilirken, bir kısım ise yalnızca sağ elini sikmekten nasır tuttuğunu belirtmekte.

revonun bu başarısı belkide geçmişten gelen bir terk ediliş hikayesine dayanıyor olmasıdır. Net olarak bu konuda bilgiler sunamasakta, tahminler ve teorilerimizi belirtmekten kendimizi alıkoayamıyoruz.

HackNews tarafsız habercilik olarak revo kod adıyla da bilinen hackera hayatında başarılar diliyoruz ve mid lanede Qiyana, syndra oynamamasını temenni ediyoruz.

2 Comments

  1. öncelikle kimi kırdıysam kimi üzdüysem affola. ben bu kervandan iniyorum arkadaşlar artık reel hayatıma bakacağım HaCkZzErS.CoM ve ShElLzZeRs.CoM u kapattım ve yoluma bakıyorum herkes kendine iyi baksın. Ayriyeten Mectruy la buluşacağım şuan ailem İzmire gitmeme izin vermiyor 2 Yol sonra ünüversiteye geçtiğimde oraya gelirim artık o zaman buluşuruz. Diyeceklerim bukadar…
    Ha bide ayak yaliyor diye adımı çıkartanlarin duburune istiridye sokacağım reelde yakalarsam

  2. her konuda neden damarın içeriklerini görüyorum amk

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum