hack haber

Joebiden.com Hacklendi RootAyyıldız Cezayı kesti !

ABD Başkanı President Joebiden , Türklerin dilinde sie Baydın ‘ın resmi web sitesinin alışveriş kısımları RootAyyıldız tarafından hacklendi.

Hacklenen Shopping bölümleri

store.joebiden.com ve shop.joebiden.com

RootAyyıldız sessizliğini bozdu

Türk düşmanı olarak bilinen Joe Biden‘ın resmi sitesine basan genç yetenek Can Cebeci  duygu yüklü kelimeleri indexine ekledi.

Allah’ı unutan, bu yüzden Allah’ın da onlara kendilerini unutturduğu kimseler gibi olmayın. İşte onlar gerçekten yoldan çıkmışlardır.

Biz; 15 Temmuz gecesi çıplak elleriyle tankları durduranlarız. O gece ölümü öldürenleriz. 15 asırdır Okçular Tepesi’ni bekleyenleriz! Biz, gölgesini üzerimizde hiç eksik etmeyecek o al sancağın bekçileriyiz.

Joe biden bu sözleri okudukdan sonra Tansiyonu 5’e kadar düştü ve uçağa binerken yürümekte güçlük çektiği görüldü.

Daha önce Trump’ı da hackleyen ” Can Cebeci ” Amerikalıların baş belası olmuş durumda , FBI en çok arananlar listesine kendisini ekledi.

Atılan indexten bir görüntü

Haber ulusal basında çıktı: https://t24.com.tr/haber/abd-baskani-biden-in-alisveris-sitesini-ay-yildiz-hackledi-erdogan-fotografi-konuldu,1080885

6 Comments

 1. Lamerın teki arkadaşlar itibar etmeyiniz. Fake Sub domain açarak kendinizi kandırırsınız ancak sanki Shell atıp bir şeyler yapmış a*k lamerı. Sub Takeover yaparak haberlere çıkabiliyorsa ben daha ne diyeyim bilemiyorum.

 2. Nefarious

  Damar bile hacker bu siteyi

 3. DAMAR

  Üzerinde püfür püfür duman tütercesine koku yayan pazarda satılan kokmuş peynir gibi kokan ayrıca burna girdiği an yakmaya başlayan ekşi ayak kokusunu içime çekmek hayattaki en büyük zevkim ve hobim erkek ayaklarında hoşlanıyorum ayaklarını yalatana koklatana vip uyelik veririm hackzzers sitesinden bana ayak resimleri atarak başvurabilirsiniz ayakları büyük olanın şansı artar 44 ve üzeri yalarım ama 46 numara beni kendimden geçirir ayak tırnaklarınızı kemirir ayak parmaklarınızı emerim ayak tabanlarınızı yüzüme yapıştırıp kokusunu içime çekerim güngörende oturuyorum hadi durma sende başvur

 4. 2020 de Baslayan cocuklar bile subdomain takeover ile basar bu siteyi.
  Neyse.

 5. HaCkEr_33

  rootayyıldızın poposunu tokat manyağı yapar ve hic durmadan öperim kızarıklık geçene kadar

 6. Bu adama lamer diyenin aklını sikim yapabilirsen sen yap kardeşim lamer demekle olmuyor adam
  Teknofest birincisi neyden bahsediyorsunuz

  İsterse take over kunlansın bizene yapılan hackleme her türlü hack oluyor

  Prim yapmayın

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum