SiteBildir Projesi Aktif! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber

SiteBildir Projesi Aktif!

Spyhackerz platformunun üst yetkilisi revonzy puahaua şaka şaka SkullZ tarafından geliştirilen sitebildir projesi nihayet aktif oldu!

Nedir bu proje ve ne işe yarar konusuna gelecek olursanız, şahsen biz de tam anlamıyla bilgi sahibi değiliz fakat, öğrendiğimiz kadarıyla, USOM’un sıkıntılı,illegal ve yanıltıcı içerik kullanan siteleri banladığı zaman anlık olarak sizlere bildirisi düşüyor..

Sistemi aktif olarak kullanıp, takip etmek için telegram adresi işte burada;
https://t.me/sitebildir
https://twitter.com/sitebildir

İşte gelişticisi olan SkullZ’un yorumları;

Dolandırıcılığın çok fazla arttığı şu dönemde, maalesef bazen kayıtsız kalabiliyor, bazılarımız veya yakınlarımız bu tuzaklara düşebiliyor.
Bunu, bir nebze dahi olsa engelleyebilmek için bir proje yapmaya başladım, kısa sürede bitti.

Site Bildir projesi, USOM‘dan güvensiz olarak işaretlenmiş linkleri anlık olarak kontrol ederek sizlere Telegram ve Twitter üzerinden bildirecek.
Bizlere gönderdiği mesajdaki detay linkine tıklayarak, neden yasaklandığını ve diğer tüm detayları görebilirsiniz.

Projenin ufak dahi bir kitlesi olduğunda, telegram ve twitter için, ekstra olarak ihbar botu yapacağım. Anlık olarak tek bir tweet veya mesajınız ile ihbarlarınız USOM’a yönlendirilecek.

Fazla uzatmadan, projenin linklerini incelemek isteyenler için paylaşıyorum.

https://twitter.com/sitebildir
https://t.me/sitebildir

Not: Bu projeyi hiçbir maddi kazanç uğruna yapmadım. Bu yüzden, ne kazandıracak vs. gibi sorular gelmemesini isterim. Sadece insanların bilinçlenmesi ve faydalanması için yaptım.

1 Comment

  1. DAMAR

    Bu bi ilandır ayakları 44 numara ve üstü olan erkekler hazkzzersden bee iletişime geçebilirmi

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum