haber

Hostinger.web.tr Şikayet – Prof görünümlü amatör hosting firması

Hostinger.web.tr adlı hosting sitesini sizlere tanıyacağız, tanıtalımki insanlar mağdur olmasın ve aldanmasınlar , aylardır hostinger kullandık birinci sebebi fiyatları çok uygundu ve sunucularıda hızlıydı ama herşeyin hız olmadığını kötü bir tecrübe ile öğrenmiş olduk, Hostinger.web.tr destek ekibi ve abuse ekibinin nekadar iş bilmeyen amatörlerden oluştuğunu tecrübe ettik.

Hostinger.web.tr de hostunuz veya vps pakediniz var ise şuna dikkat edin birinci olarak yedeklerinizi sürekli alın çünkü bu firma en ufak bir bahanede hesabınızı kapatıp birde hiçbirşekilde yasal hakları olmamasına rağmen backuplarınızı teslim etmiyor. Bizler  20 yıldır yüzlerce hosting firması kullandık ancak hostu suspend edip yedeklerinizi vermiyoruz diyen bir firma ile karşılaşmadık ! tam bir rezillik. Bu firmadan asla ve asla yedeklerinizi almazsınız bildiğiniz yedeklerinize el koyuyorlar, daha Phising nedir bundan bile bir haberler, bir fikirleri ve bilgileri yok, en ufak html sayfayı phising zannediyorlar teknik bilgi 0. Doldumuşlar ucuz işçileri destek ekibine hepsi robot gibi cevap vermek dışında kesinlikle çözüm üretemiyorlar.

İşin özü bu hosting firmasından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz gerçekten ağır bir mağduriyet yaşarsınız.

1 Comment

  1. Bu arada ordan bakılınca götüm kalkıyormuş gibi görünebilirim 🙂 Bende ki bu göt sizde olsa siz daha yerinizden bile kalkamazsiniz 🙂 Sanala Meydan okuyorum 🙂 Varsa icraatiniz adamsaniz gram Hack bilginiz varsa Hackzzersi yıkmaya çalışırsıniz İp mis darbe tr mis spy mis fscy mis hepiniz sadece bir Lamerden ibaretsiniz konu tartışmaya kapalıdır.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum