OwnzYou Açıklama Yayınladı: ÖZÜR DİLERİZ – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Eleştiri hack haberi, Gündem Haberleri

OwnzYou Açıklama Yayınladı: ÖZÜR DİLERİZ

Türkiye’nin en büyük mirror ve zone kaydı sitesi ownzyou geçtiğimiz aylarda hostingerin gazabına uğrayıp son 20.000 indexin kayıp olduğunu ve bu sorunun kendisinden kaynaklanmadığını, hosting firması gazabına uğradığının altını çizdi.

Zone sitelere phishing sitesi muamelesi yapan hostinger firmasının keyfen sildiği bu data olayında ne kadar güvenilmez bir firma olduğunu gözler önüne serdi. Yani yarın öbür gün bir siber güvenlik blogu açıp hostingerde barınsanız ve şikayet edilseniz, muhtemelen firma datalarınıza el koyacak ve asla verilerinizi geri talep edemeyeceksiniz.

Konuya dönecek olursak, her ne kadar kendisinden kaynaklanmamış bir sorun olsa da ownzyou bu problem yüzünden tüm kullanıcılarından özür dileyerek daha güvenilir bir firmayla iş birliği yaparak çalışmalarını başlattı. Özel yedekleme özelliğiyle artık her gün otomatik olarak yedekler alınacak ve bir daha böyle bir problemle karşı karşıya kalınmayacak.

Son olarak söylemek istediğimiz bir şey var..

Allah Belanı Versin Hostinger. 

1 Comment

  1. 48 Site mirror kaydimin hepsi silindi ownzyou kurucusu ile iletişime geçtim ve backuplaro tekrar yükleyeceklerini söylediler Teşekkürler Ownzyou.com

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum