Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hackhaber

SpyHackerz Neden Ofline Oldu? SpyHackerz Büyük Bir Değişime Gidiyor!

spyhackerz

Yeraltının ünlü hacker grubu spyhackerz son günlerde yayına kapalı olduğundan ötürü hack dünyasında ufak çaplı dengesizlikler olmaya başladı. Fakat yöneticiler tarafından gelen açıklama ise üyelerini sevindiren cinsten oldu!

Spyhackerz Neden Kapandı

Aslında kapandı demek yanlış olur. Site sahibi MecTruy yurtdışında kısa süreli bir iş görüşmesindeyken siteye ait epostaya yüzlerce abuse maili geldiğinden ötürü site sahibi mectruy tarafından site yayından geçici olarak kaldırıldı. Yurtdışından döndüğünde ise backupları ekleyip tekrar açacağını belirtmişti. Aksi takdirde abuse yollayan firmalar SHT’ye daha büyük problem yaratabilirdi. (muhtemelen bugün yarın açılır)

Spyhackerz’da olacak değişiklikler

Çoğunuzun bildiği üzere spyhackerz.org domaini güvenlinet firması tarafından engelliydi. Domain değişimiyle bu sorun ortadan kaldırılacak. Sitedeki yavaşlamalar, chatbox bugları kaldırılacak. Muhtemelen yeni tema ve yeni rank tasarımları aktif olacak. Optimizasyonu muazzam hızlı bir platform haline getirilecek.  Escrow sistemlerini hızlandıracak ve yeni birkaç eklentiyle(postbit gibi) daha hoş bir görünüm elde edilecek)

Tabi ki bu söylenenler tamamen ikinci ağızlardan duyum olduğundan ötürü haberimiz %100 gerçeklik payı taşımamaktadır.

Spyhackerz’a yeni yayın hayatında başarılar dileriz.

1 Comment

  1. ben eray ve 4senedir spy’da yetkili olamıyorum mec’in taşşağını yiyeyim

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum