hack haber

Ownzyou.com 75.000 Mirrora ulaştı

Türkiyenin mirror sitesi OWNZYOU.COM an itibarı ile 75.000 mirror kayıdına ulaştı ve ayrıca geçen bu süreçte tüm hackerlerin bu mirror sitesinden memnun olduğu gözlendi.

Peki Ownzyou.com nasıl böyle yükselmeyi başardı ? bir hatırlayalım.

mirror-h adlı sürekli çöken mirror sitesi yıllardır hackerlerin mirror ihtiyacını karşılamaya çalışıyordu ancak tabiki büyük yolsuzluklar ile yayın yapıyordu, sahte mirrorları onaylıyor vede sildirmek istediğinizde cevap vermiyordu, ayrıca bunun yanında tüm hackerlerin iplerini kayıt altına alıyordu ! sürekli çöküyordu, hatta adı çöken site olarak biliniyordu hackerler arasında, sahibi ise kendisini iphone CEO’su sanıyordu, en sonunda hacklenip veritabanı piyasaya düştü ve hackerlerin namusunu kirletti, ancak uzaklardan gelen Ownzyou.com adeta çığıra çığıra “ben geldim dostum yalnız değilsin” türküsü ile Türk hackerlerin imdadına yetişti ve yere düşen namuslarını yerden alıp kurtardı. Bu sayede Türk hackerler artık daha namuslu ve biliyorki mirrorları asla silinmeyecek ve birisi sizin adınza habersiz mirror alsa bile şikayetiniz halinde silinecek.

 

Ownzyou mottosu; Bu alemin en orospu hackeride olsan mirrorun onaylanır..

Yaşasın namuslu Türk hack alemi.

4 Comments

    • ben hacker cok kolayca hacklerim ama dikkat olun cünkü sizi bilgileri calabilir ben dogdum ilk defa ama kimseyi bilmiyorlar siz bilmiyorsunuz

  1. öghsdlkgbsalkgbsalkjghsflkjghfsdlkjgxdbnnkljbngkjldgh

  2. Fearless

    5000 tanesi hacktivizmin zaten aq

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum