Genel

RootZeynus [Hackervivre] Dolandırıcı Suç makinesi

Hem dolandırıcı hem ddos/botnet temin edip satışçısı

Hackervivre = RootZeynus

Namlı dolandırıcı ve ddoscu RootZeynus neden uzun süredir suç işlemesine rağmen piyasadan silinmedi ? bunun cevabını gerçekten bizde bilmiyoruz, hergün insanları dolandırıp boş vakitlerinde ise kamu sitelerine Ddos atan bu kişinin topluma daha nekadar zarar vermesine göz yumulacak.. rumuzu değişince kurtulacakmı suçlarından ?

RootZeynus kod adıyla bilinen diğer eski nicki Hackervivre olan ve hacker piyasasında kapalı kapılar ardında diğer hackerler tarafından “Orospu” olarak bahsedilen ve gülüşmelere sebep olan bu Lameri bugün masaya yatırma kararı aldık.

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey RootZeynus Dolandırıcıdır yani onunla ticaret yapacaksanız DOLANDIRILMAMA 🙂 ihtimaliniz gerçekten yok ! hatta şuana kadar dolandırmadığı tek ticareti olmadığıda biliniyor, yani bir kişide çıkıp diyemiyor “RootZeynus bizi dolandırmadıdiyemiyor ! yazık gerçekten annesi bunu keşke doğduğu gün çöp konteynırına bırkıp koşa koşa uzaklaşsaydı.

RootZeynus bazı vasıfsızlıkları

  • İnşaat sitesi hacklemek.
  • Tr kamu Siteleri hacklemek.
  • Dolandırıcılığın hertürlüsü / kartçılık dahil.
  • Ddos/botnet/zombi tarzı yasadışı network barındırma.

RootZeynus Botnet ağı ile birçok kamu sitesini kapatarak şantaj yaptığı ortaya çıktı. Gerçeklerin birgün gün yüzüne çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

Google sana vesikanı vermiş.

google.com.tr açın ve şunu yazın “hackervivre dolandırıcı” kişinin gerçek ad soyadına kadar çıkmakta ! Google vesikasını vermiş dolandırıcıya.

Botnet ticarerti yapmak türkiyede nezaman legal oldu ?

İşte suçun işlendiği url: http://ajanlar.org/konu-SAT%C4%B0L%C4%B0K-BOTNET-A%C4%9E%C4%B0-RootZeynus.zz

Gördüğünüz gibi bizde iftiraa yok kanıt ortada. gücümüzü tarafsızlığımızdan alıyoruz..

Leave a Reply