Genel

DAMAR ‘ı Herkes Bafiliyor. [sıraya giriniz]

Yaklaşık 2 sene önce Türk hack camiasına adım atan Sulukuleli tırnakcı cemilin oğlu tek gözü kör ve kızların yüzüne tükürdüğü DAMAR  veya gerçek adıyla ” Efdalyarrak semih ” şahıs hakkında birsürü bilgi zaten google.com.tr  ‘de mevcut gersine isteyen bakar !

Başkasının Nickini çalan bir Orospu Çocuğudur.

(gerçek DamaR uzun yıllar önce hacki bıraktı ve eskiden bilindik sağlam defacerdi, oda bilemezdi birgün bir orospu doğurdu vasıfsız gelip nickini kullanacak, hatta gerçek damarın bilindik bir maili vardı şimdi yazmıyoruz çünkü bu sahte damar gelip boşa düştüyse onuda alır pezevenk, bakın adamın nikini birebir taklit etmiş)

Hack nedir bilmez alakası bile yoktur, tek bildiği birşey vardır , Arkadaş olup şifreleri istemek !

Beş parasızdır çünkü para kazancak aklı yoktur, en ufak yardımınızda Annesinin iç çamaşırını çekmeceden alır size kargolar bile, o derece bir minnet duygusu vardır.

 

Milletten 10 liraya index.html satın alan bir malsın ! bir indexi bile kodlayamayacak kadar ezik bir malsın.

 

16 lira dolandıracak kadar ayağa düşmüş bir sokak çocuğusun , senin yerin hack alemi değil Esenler otogar Tuvaleti temizlikçi görevlisi olmak.

 

Ona buna riyakar şekilde abi abi diyerek prim yapma peşindesin (riyakar iki yüzlü demek cahil köpeğin tekisin diye tercüme ettim)

 

Utanma duygusu yoktur okadar utanmazdırki babası anasını sikerken oturup izler 31 çeker üstüne, tam bir mahlukattır.

 

Proje üretemez etrafında daha önce yapılmış projeleri taklit eder ve 3. sınıf siteler açar , sadece site açıp yiyip içip sıçmak ile hack aleminde meşhur olacağını sanır (?)

 

Kızların kendisine hiçmi hiç ilgisi yok ve bu yüzden çok asabi, babasına kızıyor beni neden böyle piç gibi doğruttun ne bu tip babağğ diyor !! elemanın tipi öyle bozukki  hiç şansı yok ! allahdan mobeseler varda sokak hayvanları güvende şimdlilik !

Kısaca Orospu Çocuğu kelimesi beden bulsa cana gelse DAMAR ‘ın ta kendisi olurdu, Bu eleman okadar namussuzdurki şöyle 10 tane hacker karşısına geçse hepsi yüzüne boşalsa DAMAR’ın bu hepsini yalar yutar temizler üstüne birde gülümser, bu elemanın götüne çakacaksın dübeli üstünede 12lik inşaat çivisini saplıcaksın hack aleminden yollucaksın, en temizi bu.

Bizim amacımız ileride Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını çiğneyecebileceği yüksek ihtimal olan suça sürüklenmiş ve sürüklenmeye devam eden şahısları tespit edip emniyet birimlerinin dikkatini çekmektir, bizi kart hırsızları , kamu sitelerine zarar veren insanlar pek sevmezler çünkü onları genellikle ifşa ederiz, ve bir çıkar amacı gütmeyiz, gelecek nesil suça bulaşmasın başkada birşey istemeyiz.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum