Eleştiri hack haberi, Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hackhaber

MortoJose Hack Yapmayı Unuttu mu? Artık neden yapmıyor?? Ne için insanlardan smtp satın almak istiyor? Yoksa hack yapamdığından dolayı shellerden smtp çekemiyor mu? Mortojose’nin OwnzYou Birinciliği Elden mi Gidiyor? AĞĞ SERDAR!

Türkiye’nin zirvesinde bulunan zone sitesi ownzyoudaki mirrorlar kralı Mortojose kodadlı imt defaceri artık hack yapmıyor!

Muhtemelen ownzyou’daki 30 bine yakın onholdda bekleyen zoneler onaylanınca listenin en üstünden aşağı düşeceğinden haberi yok ama bunu biri ona hatırlatması lazım gibi.

Özellikle Türkiye’nin önde gelen hacker forumlarında (imt, spy gibi) smtp, webmail satın almak istediğine bir çok kez şahit olmuştuk. Peki bunun neden altını çiziyoruz? Webhackle uğraşan biri kolaylıkla shellerdeki smtpleri ayıklayıp kullanabilir. Boşu boşuna masrafa girmeyi göze aldığına göre daha kazançlı bir projeye başladığını düşünüyoruz. Şayet eğer başlamadıysa şunu tekrar hatırlatalım; shell başına 2 ile 5 dolar arası (30-75tl) fiyat veriliyor.

Eğer webhacke geri dönmezsen pişman olursun mortojose. Evine geliriz uyurken yastığı yüzüne bastırır nefes almanı engelleriz.

HackNews.ORG

2 Comments

  1. Alsancak

    Başlık haber içeriğinden daha uzun. Habere tıklamadan içeriği öğrendim amk sössoaşçxğsçsğsçsğsçw

  2. Elinize sağlık çok iyi olmuş DOPQWIPDOIWQOPDIOPQW
    Hackten parayı bulamayınca yeni projelere yöneldik 🙁
    Zaman bulursam ownzyou liderliğimi bi tık daha garantilicem :çee

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum