Miss Turkey – 2022 Yılı Yeraltının Kraliçesi Lexie! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Bilişim Haberleri, Genel, Gündem Haberleri, haber

Miss Turkey – 2022 Yılı Yeraltının Kraliçesi Lexie!

Lexie

Sonunda 2022 yılının kraliçesi oylaması son buldu ve sonuçlar açıklandı. Şahsen bu yıl sonuçlardan çok emindik. Açıkcası kraliçe adaylarında bir isim vardı ki, arasının bozuk, çalkantılı olduğu birini bulmak imkansıza yakındır. Şayet o kişinin kim olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

Evet sizlerin de tahmin ettiği üzere 2022 Yılı yeraltı dünyasının kraliçesi Lexie oldu. Açıkcası bizi şaşırtacak bir sonuç olmadı. Akli dengesi yerinde olan bir kişinin muhtemelen lexie’nin kazanacağını tahmin ediyordu. Bundan dolayı asıl merak edilen soru şu; “ikinci kim oldu?”

Hadi gelin hep birlikte istatistiklere bakalım...

Yarışma süresince 549 vote(oy) kullanıldı. Bu oylar oldukça fazla.. ‘Tüm yeraltı sanal alemi için bile fazla‘ Bundan ötürü hileli oyları tespit etmek için yarışmada birkaç kural koymuştuk hatırlarsanız.. Hemen o kurallardan birini alıntılayalım.

Kural 3 – Yarışma sonuçlarında oylar haricinde yorumları da dikkate alacağız hakkında tek bir yorum gelmeyen fakat oldukça fazla oyu bulunan adaylar diskalifye edilecektir.

Şimdi gelin ilk oy oranlarına ve bir de yorum oranlarına bakalım…

Oylar;

Oylara bakıldığında bosra ve lexie neredeyse baş başa gitmiş gibi gözüküyor. Burda hileli olan kullanıcıyı bulmak için yorumlara bakmaya başladık. Böylelikle hangi adaya daha fazla tezahürat gelmiş bir kontrol edebileceğiz..

Yarışmamıza toplamda 60 yorum gelmiş.. Bu yorumlardan 2 tanesi bosra isimli adaya gelirken, 15 tanesi Lexie’ye, geri kalanı ise diğer yarışmacılara gönderilmiş bulunmakta.. Hatta bosra’dan bile daha fazla tezahürat alan yarışmacılar mevcut. Bu durumda hileli oy kullanımından dolayı bosra yarışmadan eleniyor ve yarışmamızın ikincisi minik arya üçüncüsü ise milf arya oluyor.

Lexie’nın taç töreni yarın akşam saat 8 sularında imhatiminde yapılacak…

Kraliçemiz çok yaşa…

HackNews.ORG

19 Comments

 1. Karga(Fikret)

  Hayırlı Olsun 🙂

 2. Emircan Barlak

  lexienin olacağı belliydi zaten herkes tarafından sevilen biri tebrik ediyorum bi an tırsmıştım hileyle kasan aptalı birinci yapacaklar diye neyseki iyi analiz etmişler

 3. Dumkof Bosra

  bosra o kadar hileye kayıp mı etti? AĞDQQWPĞREQOWĞROEWQĞRĞOQAREWOPĞLDSLPŞİC hiç güleceğim yoktu 😀

 4. Nephthys

  Hayırlı olsunnn ??

 5. Lusy

  boş boş işler…

 6. Vito F.cking Lothbrok

  zaten benim kralicemdi

 7. Gerçek DeLady

  Hayırlı olsun ablamm hak etmiştin <3

 8. nerly

  etiket kullanımı artık SEO için bir kriter değil

 9. Keşke milf arya olsaydı

 10. Çakma poyraz

  Neph i tebrik ederim

 11. SERKAN BAHTİYAR

  Ben o zaman lexie yavşamak istiyorum

 12. SERKAN BAHTİYAR

  Lexie ben sana aşık oldum beni öp yeter artık dudaklarından öpmek istiyorum

 13. SERKAN BAHTİYAR

  Lexie aşkım bebeğim yavrum gülüm bitanem seni yerim ya ben seni çok seviyorum ben sana aşık oldum aşkım senin dudaklarını öpmek istiyorum ??????????❤❤??❣❣

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum