Orospu ScorpioL Savaştan kaçarken yakalandı – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Genel, haber, Hackhaber

Orospu ScorpioL Savaştan kaçarken yakalandı

Daha önce berlittiğimiz gibi hem rusya’yı hemde ukraynayı destekleyen ve bir o cepheye bir bu cepheye koşan savaşmış gibi yapan kaçık ScorpioL meğer okadar kancık biriymişki savaşmak için gittiği savaştan kaçarken yakalanmış ! ulan kahbe madem kaçacaktın ne diye ukraynaya kadar gittin ? ne bu kılık şerefsiz ? kaçmanın bile onurlusu olur ama sen onun bile en şerefsizcesini seçiyorsun ya biz senin doğumunu müjdeleyen ebeye gang bang yapalım yaaa, biz seni kuveze koyan o ellere jop gibi malafatımızı vura vura kıpkırmızı yapalım yaa, ya varya biz seni oğlun oldu diyen o kişinin ağzına…. neyse.. kahpesin kahpe sadece bunu bil ve günde 10 kez kendine hatırlat.

Resimdeki kişinin ScorpioL olduğunu mavi boynuzlarından teyit ettik, eğer teyit isteyen olursa diye belirtmek istedik. ScorpioL’un mavi boynuzlu bir unicorn olduğunu herkes bilir zaten.

ORRROSSSPUSUNNNNNNN OLUMMMMMMMMMM !!!

3 Comments

  1. Dark souls

    ŞASMSŞWLSİWÇÖRĞEŞWĞDĞMFÜDÖFÜEÖFÜEÖWĞEMFL

  2. Sergey Viktoroviç Lavrov

    Scorpiol ты отвратительный человек

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum