Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hackhaber

Mectruy’un Dişilere Özel Hack Eğitimleri Başladı!

Yaklaşık 18 yıldır hack dünyasında başarılı bir çok hack saldırısına imza atan MecTruy kod adlı siyah şapkalı hacker bir eğitim programı oluşturduğunu açıkladı. Eğitime sadece pembe üyeler yani dişilerin katılabilecek olması ilgi çekti.

Fakat eğitimlere katılmak için sadece dişi olmanız yetmez ne yazık ki. Bir kaç kriter daha mevcut.

Dişi olmak

Bakımlı olmak

en fazla orta yaşlarda olmask

güzel giyinmek

makyajını her saatte tazelemek

Gibi birçok unsur bulunuyor. Fakat herşeye rağmen birçok dişi bu programa katılacağını şimdiden belirtti bile. Tahminimize göre derslerde yanlış cevap verenleri dizine yatırıp totoşuna iki tane ufak cetvel dokunuşu yapacak. Sınıf kapısının dışarısından geçenler, “yapma cem hahahah gıdıklıyorsun” gibi sözleri duyması muhtemel bir durumdur ki mectruy’un buna aldırış edeceğini hiç sanmıyoruz. Harem mi kuruyor sınıf mı siz karar verin artık.

Başka bir son dakika haberine göre scorpiol kılık değiştirerek ders programına katılmaya çalıştığı konusu var ama bu manyağın her zamanki salaklıkları deyip geçiyoruz.

HackNews

7 Comments

 1. bruh

  neden bir tek dişi :thinking:

 2. Scorpiol

  CEM YETER ARTIK

 3. Scorpiol

  Rütbe almak sadece sorumluluktur saygınlık kazanmak ise her zaman bulunmaz bir mükafaattır

 4. SERKAN BAHTİYAR

  YA ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN BENIDE BU PROGRAMA AL TÜM KIZLARIN HEPSİNE AŞIK OLMAK İSTİYORUM NE OLUR BU PROGRAMA KATILMAK İSTİYORUM BENİM BUNA İHTİYACIM VAR KIZLAR BENİ YİYEBİLİRSİNİZ TÜM KIZLARIN HEPSİNİ YERİM ????????????????

  • Ya ananın am zarını patlatiyim bi sus keyifli haber okuyoz şurda mk çocu

   • SERKAN BAHTİYAR

    Orospu evladı bacını teyzeni yengeni anneni sikerim bacına teyzene yengene annene ağzına yarağa vererek sakso çektiririm

 5. Macad

  Harem kokusu alıyorum, ayrımcılık var, karma yapılsın sınıflar 😀

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum