Genel, Gündem Haberleri, haber

Mectruy, IMT’ye DDOS atan lameri yerden yere vurdu!

Imhatimi ve Spyhackerz kurucusu MecTruy’un geçtiğimiz saatlerde bir kaç sitesine attack girişiminde bulunuldu. Saldırılar sonrasında MecTruy, sunucu odasındaki kapının ardında balkon hortumuyla bekledi. İçeri giren xmite kod adlı lamerin üzerinde çullandı ve hortumun bir kısmını lamerin mabadına soktu ve musluğu açtı.

DDOS’un hack olarak algılandığı saçma bir hack tarihinde olduğumuz yetmezmiş gibi çoluk çocuğun kaprisleriyle uğraşmak ayrı bir dert.

İmhatimi 27 ocak akşamı tarihiyle birlikte geniş bir güvenlik duvarına büründü. Hemen ardından platform kurucusu MecTruy’dan açıklama geldi.

yolla yolla ama o kadarcık saldırı işe yaramaz babanın cebinden çal bi 20 lira daha vps sürümünü yükselt öyle yolla. : D aptal evladı, anneni kerhaneye satıp en iyi vps’den alsan bile artık bu sitelere bir sikim yapamazsın. sen değil feriştahın gelsin. tüm sülale toplanıp didos gecesi yapın yine hiçbir şey olmayacak. uğraş dur öyle amk aptalı.

HackNews

13 Comments

 1. Scorpiol

  Cem sadece seni değil benim saygınlığımı da yerden yere vurdu

  • SERKAN BAHTİYAR

   SCORPİOL DARKCREW.ORG FORUM SİTESİNİ KAPATMIŞSIN.NEDEN DARKCREW.ORG FORUMUN SİTESİNİ KAPATTIN FORUM AÇIYORSUN SONRADA O FORUMU BİLE KAPATIYORSUN ESKİ HACKER GRUPLARI NEREDE SENDE SCORPİOL KENDİNDE OL.

 2. Mectruy Hala Yandaş Haber Peşinde Herhalde Kaç Yaşına Geldi Hala Aynı Adam İllegalMafia Zamanlarından Hatırlıyorum .d

  • Aragorn-pc

   o adamı herkes hatırlıorda işin kötüsü seni kimse hatırlamıor silik dasgdhfsahdfsaghdfs

   • VatanSever

    Ben bırakalı çok oldu abisi kalemim değilsin, beni bilen bilir tanıyan tanır zamanında karşımda titriyenler şimdi sahte nicklerle sanal mafya olmuş LJKMWELFIOJKFEPWKMF

 3. VatanSever

  Ayrıca Burada Scorpiol’un adına mesaj atan yavşaklar gerçek nickleriyle yüzümüze konuşsunlar, reşit olamayan çoluk çocuk abilerine laf atar olmuş.

  • SERKAN BAHTİYAR

   Offf sedat Peker gibisin ateş ediyorsun 🙂 🙂 🙂 🙂

  • BlueTornado

   tamam paşam. Oldu paşam 😉 var mı başka isteğin paşam 😉 paşam 😉

   • SERKAN BAHTİYAR

    Seni varya gebertirim paşam demekle senin ne haddine aşıyorsun aslan parçam Seni varya mezarını kendi ellerimle gömerim o zaman benim kıymetimi anlarsın haddini aşma

 4. Napabilirim

 5. Ne yapabilirim

 6. Saldırı yapabilirim

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum