Genel

DAMAR: Ben büyümedim, siz küçüldünüz! ALAYINIZA RATATA!!!

İnanılmaz bir son dakika haberi ile gündemi tekrar ele alıyoruz. 2020-2021 yılının en çok adından söz ettiren hackerlar listesinde zirvede olan DAMAR kod adlı hacker uzun zamandır gözlerden uzaktaydı. Taa ki bugün haber ajansımıza raconumsu açıklamalar yapana dek…

Herhangi bir ortama girdiğinde OHA DAMAR LEGENDRY GELDİ diye yankılanan kız fanlarının çığlıklarıyla tanıdığımız Damar kod adlı hacker, piyasada net olarak belirtmediği bir olaya inanılmaz sinirlendiğini ve bununla alakalı bir açıklama yapmaya karar verdiğini gördük ve ilk önce bizim ajansımızda yayınlanması için kendisiyle iletişime geçtik.

İŞTE O AÇIKLAMA….

Açıklamayı müzik eşliğinde okuyunuz..

Bir elinde silah, bir elinde Kur’an. Geldi diyorlar bak şehitlik sıran. Babam da olsa karşımda duran, Önce vatan, sonra vatan. Kıymetli dostlarım bizleri kötü bilen o zihniyet için konuşuyorum. Bize dost eli uzatana biz de dost eli uzatırız. Bize düşman eli uzatanın elini keser dondurucuya atarız. Siyah pantolon, siyah gömlek, siyah ceketle herkes kabadayıymış ne ala. Siz siz olun, kendinize yetecek kadar kabadayı olun. Hani söz vardır ya el elden üstündür diye. İşte o sözü hayat felsefeniz yapın yoksa ortada felsefe yapacak bir hayatınız kalmayacak. Hudut boyları, sınır taşları, başımda uçuşan ecel kuşları. Nice ölümler vermiş gürpınar dağları, burası ne han, ne saray, Burası öfkeyle kaderin, neşe ile hasretin yaşandığı zalim van dağları. Burası vatan için yaşamak için öldürmeye mahkum olanların yuvası. Bu sözleri kulağınıza küpe yapın. He yok benim kulağımda delik yok diyorsanız, delik açmasını da biliriz. Hemde itinayla. Dostlara selam hasımlara elham.. Haydi eyvallah.

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu

2 Comments

  1. DamarınKocası

    Ya bi siktir git şsözğwç

  2. Bu sitenin kurucusu tam it tir forum sitesinde sebepsiz kişilere küfür edip ban atan kişidir.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum