Genel

Ziyanur Kötü Yola Düştü – Konteyner’in Bedeli!

Ziya olarak bilinen ancak yakın çevresine zorla FataLWorm dedirten “hacker/webmaster” kırması açtığı 2 web sitesinde’de başarısız oldu ve arama motorunda çok gerilerde kaldı, okadar başarısız olduki çok yeni açılan siteler bile kendi projelerini deldi geçti. Kendisiyle birlikte ikna ettiği birkaç tinerciyi bile pişman etti desek doğru olur, biz dedik baştan bu vasıfsıza uymayın.. Şimdi gelin bu vasıfsız elemanı masaya yatıralım. Masaya yatıralım derken bunu mecazen söylediğimizi belirtmek isteriz. Aksi takdirde ziyayı erotik bir pozisyonda masada görmek en son isteyeceğimiz şeylerden biri.

Neden başarısız oldu ?

1- Çevresinin yani arkadaş ortamının sadece Tinercilerden ve sarhoşlardan oluşması (bkz:kripton. Bu manyağın köpeğe karşı meydan okuduğu bir haber bile mevcut)

2- Hack kültürüne fransız olması(ama kendisini kevin mitnick kadar başarılı biri olarak görüyor)

3 – R10’da Makale satışından gerekli geliri elde edemeyişi (makale başı 10 kuruştan işlem alırsan anca tuvalet kağıdı yersin)

4 – Zorlaşan yaşam şartları (Kirada olduğu konteynerını japon mafyası yakuzalar vinçle sallayarak talan ettikleri için ev sahibi tarafından evden atılmış)

5- Kardeşinin evde sürekli saz çalması. (Konteyner’dan atılıca annesinin evinde kalmaya karar verdiğinden ötürü gariban yelekli kardeşinin çalgı tıngırtıları beynini s*kiyor)

6Kendisine aynada büyüteçle bakması(hangi aptal böyle bir şey yapar ki)

7-Pencereye sıkışan yamuk kafası yüzünden açtığı tazminat davasını kaybedişi . (Polisler bacağından tutup pencereden çekmeseydi belkide sapığın teki gelip, ziyaya ilginç fantazi girişimlerinde bulunacaktı. Fakat nankör herif polisimize dava açmış)

8 – Kendini tavşan sanması ( 5 yıldan beridir profiline koyduğun tavşan, havuç, çimen resimlerinden bıktık yeter be. Sen tavşan değilsin mal herif)

YUH ARTIK DEDİRTEN BİR BİLGİ OKUMADAN ÖNCE ZİYANIN ZEVK ÇIĞLIKLARIYLA EDİTLENMİŞ BU ŞARKIYI OYNATIN

Haber ajansımıza gizemli bir paket bırakıldı. Muhabirlerimiz, paketi açmamamız gerektiğini ve muhtemelen uMuT tarafından gönderilmiş bir canlı bomba olabileceğini öne sürseler de, kutunun herhangi bir yanında kürtçe küfür yazılı bir kart göremedik ve kutuyu açtık. Bir de ne görelim? Ziya hakkında bir ifşa metniyle karşılaştık. Yazılanalara göre ziya LGBT destekçisiymiş. Bu söyleneni destekleyecek bir de fotoğraf bırakmışlardı. Fotoğrafta sarı pembe kırmızı yeşil turuncu renklerde bir konteynerın olduğunu gözlemledik ve özellikle bu olayı araştırması için bir hacknews yetkilisini bu konteynerın olduğu yere gönderdik. Muhabirimiz, konteynerın yakınlarına gittiğinde ziya’dan yankılanan “NOLURSUN YAPMA, YABANCI DEĞİLİM YA, YETER YEETEER” gibisinden sesler duyduğunu belirtti.

İşte o konteyner

https://i.ibb.co/TwDSrTg/EHo-XS28-Xk-AAZxn-Y.jpg

Söylenene göre burada 6 kişi yaşıyorlarmış. Ziyaya tavşancık diye hitap ediyorlarmış. Artık 6 kişi gün içerisinde neler neler yapıyor bilemiyoruz. Ama bölgedeki komşuları tren gibi bir şeyden bahsetti. Her neyse daha çok pisleşmek istemiyoruz. Anlamadığımız olay şu ki, 6 kişi kira ödüyorsunuz da, neden doğru düzgün bir ev tutmuyorsunuz? Ziya’daki aptallık mı bulaşıcı anlam veremiyoruz cidden.

Ziya ve TolanK1 Hakkında !

Zamanında ziyanın yani nam-ı diğer fatalworm’un neden TolanK1 kodadlı ERKEK hackera karşı oldukça ilgili olduğu konusuna yeni ışık tutabiliyoruz. Yapboz parçaları henüz yeni birleştirebiliyoruz. Tolan, işten çıkıcam dediğinde “iş ayarlarız tolanım” tolan, param bitti deyince, “iban at tolanım“, tolan bende tık yok, escorta gidicem deyince “konteynere gel tolanım” gibi sözleriyle TolanK1’e olan yakınlığının sebebini de öğrenmiş olduk. Ulan sen varya sen.. Buldun yakışıklı diş hekimini yürürsün tabi at yarrağı seni. Zaten tolank internetten vibratör satmaya başladığı dönemlerde sana garip bi haller oluyordu gözümüzden kaçmadı değil. Ama şunu bilmeni isterim ki, o adam senin dengin değil. Hadi başka kapıya konteynerını siktiğimin ziyası seni.

Hacknews Sundu

5 Comments

  1. C4nros

    ÜAÇZŞAÖDĞSÇDĞSÇSŞAÇSŞDÇSŞÖSŞSÇSÇXÖSŞSÖZŞSÇDŞSÖD

  2. Fear Takva

    Reis sıkılmadan nasıl bu kadar uzun yazı yazdın xndjdndndidkj direk adult Ziya yaz yeterdi

  3. Okurken ben bile çıldırdım amk

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum