Bilişim Haberleri, Bilişim suçları, Eleştiri hack haberi, Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hackhaber

Turksiberkonseyi.net Hacklendi

SPYHACKERZ EL ÖPTÜRDÜ

Turksiberkonseyi.net Türkiyede faaliyet gösteren illegal hack sitelerinden sadece biri, kendi çaplarında “peru, çin,taywan,madagaskar,Nijerya” tarzı vasat ülkelerin devlet sitelerini hackleyip fetih etmişcesine naralar atıp milliyetçi kitleyi ellerinde tutmaya çalışıyorlar, siteye giriş yaptığınızda zaten buram buram milliyetçilik sömürüsü yapıldığını anlarsınız.

Hacklediğiniz vasat yabancı sitelerin bu ülkeye ne faydası var ? bunun cevabını verebilirmisiniz ? veremezsiniz çünkü bir faydası yok, tek faydası sitenize üye çekmesi.

Milli duyguları sömürmenin sonu..

Devletimizin kesinlikle izin vermemesine rağmen bu tip siteler ne yazıkki kendilerine Türkiyeyi temsil ettikleri imajı yaratmaya çalışıyorlar, ve bu söylem ile masumca milliyetçi duyguları olan insanları kullanıp birlikte suça sürüklüyorlar, yabancı sitelere saldırı yapılması konusunda yaşça küçük çocuklarıda teşvik ediyorlar, yabancı sitelere saldırmaya alışan çocuklar sonra mutlaka TR sitelerede zarar vermeye başlıyorlar, masum gibi görünen bir suç başka bir suçu doğuruyor zamanla. Bir hack sitesinin görevi insanları bilişim alanında bilgilendirmek ve yetenekli hale gelmesine katkı sunmaktır bunun haricinde yapılan işler yasa dışıdır.

Hacklendiler.

Mectruy kod adlı hacker ise bu duruma müdahale edip Turksiberkonseyi.net‘i Hackledi Forum anasayfalarına tam sayfa index attı, atılan indexi hazmedemeyen Turksiberkonseyi şöyle gülünç bir açıklama yaptı, Host sahibi Mecin kardeşiydi (!) hack aleminde daha önce bukadarda gülünç bir yalan görülmemiştir , bari düzgün bir yalan söyleyin bune allah aşkına en fanatik üyelerin bile inanmaz buna.

Okadar yüzsüzsünüzki eğer zone-h kayıtı olmasaydı hacklendiğinizi bile inkar edecektiniz, ownzyou fake mirror aldı diyecektiniz ancak zone-h planları bozdu.

Hacklenen sitenin mirror kayıtları

https://ownzyou.com/zone?id=12228

http://zonehmirrors.org/defaced/2021/10/26/forum.turksiberkonseyi.net/forum.turksiberkonseyi.net/

https://zone-h.org/mirror/id/36923063

Hacknews.org hack haber servisi sundu.

22 Comments

 1. Abi Naptın abi hedefimde ora vardı beaaa 😀
  Eline sağlık 😀

 2. Yazık olmuş abi, siteye üye oldumda bir aktiflik yok follofoş olmuşlar bize davet ediyorum onları

 3. Türk Siber Konseyi

  Hacknews lamer haber ve miror sitelerini size ait olduğu için insanlara istediniz yalanları atabiliyorsunuz 2015 yıllından berlin vatanı için çalışan bir grubuz firma yetksinden bilgileri alarak index atılmaz bizim sadece anasayfamıza isminizi yazdınız işlerimize değil Türk Siber Konseyi yayın hayatına devam edecektir çoluk çocukla işimiz olmaz büyümemimizi yediremediniz çok belli Mectury kullanıcı adlı şahıs yani İzmirde yaşayan İnternet cafe işleten şahısa selamlar olsun biz gerekli şoruşturma yı belgelerimiz ile verdik artık buraya yazdıklarınızı oraya anlatırsınız

 4. Xale

  vay

 5. Zamanında bize kafa tutan bir gruptur kendileri aktiflik yoktu zaten seo ile bir yere kadar gidebildiler zaten bizden üye çalıp aktiflik yaratıyorlardı forumlarında böyle bir açığın olması rezalet.

 6. RedUser

  Mec naptın ya

 7. Anonymous

  Ben oradaydım içerideki bir mensuptum siteye saldırı yapıp konuları sildim ve yedeklediler siteyi sonrasında yedegi içeride unuttukları için spy hackerzda çok güzel bastı ellerine sağlık onların gerçekten başarılı bir operasyon tebrik ederim sizi ellerinize sağlık.

 8. Bende yazıverem bari fkdlklxkdksksks

 9. Resmi Olarak kurulduk Bu arada bu site yayın hayatına devam ediyor
  Pek bi işe Yaramamış Sonuçta

  • ya keke blogspot sıte acıyorsun kendı grubuna sonra grubun ılerlemıyor kendı sıtene ındex basıyorsun baska grup adına ıs mı bu sımdı yapma gozunu seveyım

 10. SERKAN BAHTİYAR

  Hacklenseler bile siteyi tekrardan açacaklar

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum