Mirror-h.org Patladı ! (mirrorlar silindi) w4r10k iş başında. – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Genel, haber, Hackhaber

Mirror-h.org Patladı ! (mirrorlar silindi) w4r10k iş başında.

Anaa saldırdılar laaa Db gitti laaa

Budamı olacaktı allahım dediğinizi duyar gibiyim, evet yanlış duymadınız Türkiyede hemen her hackerin kullandığı mirror-h.org adlı zone kayıt sitesi saldırıya uğradı ve tüm veritabanı silindi , muhtemelen güncel bir yedekleride yok ! saldırıyı w4r10k adındaki hackerin yaptığı tespit edildi.

https://www.youtube.com/watch?v=16YA17V2EYI

Bu kadarda amatörlük fazla ama !

Mirror-h.org ekibinin büyük şok yaşadığı öğrenildi, muhtemelen çok eski bir yedeği yüklemeye çalışıyorlardır, gerçekten kendilerine güvenen yüzlerce hackeri yüzüstü bırakmakta buna denir, herkesin yıllarca güvenip mirror kayıt ettiği platformun bu şekilde sorumsuzluğu hackerleri çileden çıkarmış durumda. Eski yedekleri yükleseler bile binlerce mirror kayba uğrayan Türk hackerler bunu kabullenebilecekmi ?

Emeklerinizi profesyonellere teslim edin

Tüm bu rezillikler yaşanırken https://ownzyou.com/index ise açıldığı günden buyana tek bir kesinti yaşatmadan hizmet vermeye devam ediyor, zaten scripti ile farkını ortaya koyuyor, sanırızki artık Türk hackerler gerçek hizmet veren “OwznYou.com” ‘a hak ettiği değeri verir.

4 Comments

 1. zone-h en iyisi aq

 2. thanks for share the truth always.

 3. 1877 teamın bu olayla alakası yoktur.
  Yapılan iş sadece w4r10k’a aittir.

  Video Link
  https://www.youtube.com/watch?v=16YA17V2EYI

  Düzeltilmesi rica edilir

 4. من ناوم واروە ژنی ئۆڤەر سینکەرم

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum