Genel, Hackhaber

Belovedin Suçu ne ? [Hacklendi]

Nefarious ve MareşaL ortak düşmanları Belovedi tenhada kıstırdı.

Söz vermiştik aşkım ?

Beloved ve MareşaL aşkı uzun zaman önce bitmişti, ancak bunu haberleştirmedik çünkü sikimizde değildi, ayrılıktan uzun da zaman geçti ama MareşaL meğer kinlenmiş eski yavuklusuna unutamayacağı bir ayrılık vedası yapmış. Beloved malesef bu acı anıyı ömür boyu hatırlayacaktır.

MareşaL resmi açıklaması:

Bana bikere bile kamera açmadın

Bana bikere bile ses atmadın

Bana bikere bile resim atmadın

Bana bikere bile çakma.. dur pardon, güvenmedin.

Maro’na değer verseydin bunlar olmazdı belkide ? başkalarına ses atıyormuşsun ama kaç aylık sevigline ses atmıyorsun ? bunun anlamı nedir ? ben erkek değilmiyim ? yoksa sen kız değilmisin ? ikisinden biri ozaman. Yazık kafana benim gibi sek erkeği kaçırdın..

Sözümü tutamadım..

Sana söz vermiştim aşkım şifreni dağıtmayacaktım.. sana söz vermiştim aşkım seni satmayacaktım.. Sana söz verdim aşkım başka kıza bakmayacaktım.. Sana sözverdim aşkım adam olacaktım.. ama sözümde duramadım aşkım… Şifreni Nefariousa verdim böylece bana aylar boyu atmadığın ses ve görüntünün intikamını aldım senden , kahpeye kahpelik yaptım çünkü çivi çiviyi söker diye bir ata sözümüz var bilmiyorsan öğren cahil.

Darkcyberz.com Hacked by nefarious

İki sevgilinin düşman olmasını fırsat bilen Nefarious ustalıqla sürdürdüğü SM operasyonunda dama dedi ve Belovedden intikamını almış oldu, daha önce silinen konularının intikamı feci bir indexle geldi.

Detay mirror vs : https://imhatimi.org/forum/threads/darkcybirez-com-hacked-k%C4%B1z-%C4%B0smet-gg.14817/

2 Comments

  1. Kız diye tüm imt ni ayakta uyutan Belovedi tebrik ederim malafatı çıkarsında tam emin olalım

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum