Genel

Theosforum.org İlk Yarrağını yedi (afiyet olsun)

İNDEXİN DADINA ONLARDA BAKTI

Theosforum.org alan adında yayın yapan Sahibinin niki Frazy olan hack forumuda dün geceki arınma gecesinden nasibini aldı asil_ruh tarafından ve ilk defa tazecik indexini yedi, hani yeni gelinler olur ya işte buda onun gibiydi çekingen ürkek ama en sonunda kaçınılmaz son ile Theosforum bakireliğini bıraktı, umarız çoklu ilişkiye girip orospuya dönmezler , Bu sitenin hakkında fazla bir detay yoktu klasik ezik büzük lamer sitesiydi hacklemeye bile değmez ama asil_ruh onlarada aynı tarifeyi uygulamış, umarızki bu rezil indexten sonra sitelerini kapatırlar en azından onurları ile hack aleminde hatırlanırlar, bizde derizki vay be k.evladı değillermiş onurları varmış helal olsun be.. demek isteriz.

IRZLARI KİRLENDİ ARTIK

Hani bir ülke işgal edilince derler ya ne ırz kaldı ne namus.. Theosforum ‘da şuanda maalesef aynı o durumda çok üzücü. Ortalık malı bir siteye döndüler.

Doğum kontrol haplarını günü aksatmadan kullanmaları lazım yoksa…..! :p

asil_ruh açıklaması: Bu salaklar öylesine denk geldi dün gece ilk postayı masterforumsa atmıştım sonra 2. kez diktim malafatı kalan son postamıda boşa gitmesin diye bu salaklara attım.

Hack kayıtlarına bakacak olursak bu işin altından yine vir imhaTimi.org üyesi çıkıyor ! eh be imhaTimi uslan be imhatimi uslan be !

mİRROR: https://archive.is/aQI60

konu: https://imhatimi.org/forum/threads/masterforums-org-ve-theosforum-org-hacked.13861/

Hacknews.org hack haber sunar

10 Comments

  1. Besmelesiz Yemeğe Oturursan Olacak Sonuç;

  2. Theosforum.org tekrar aktif. Buraya da haber verelim 😀

  3. sikilmiş g*te bakmak için zone-h sitesine gidiniz..

  4. https://theosforum.org/ index yedi doğrudur o sırada bende aktiftim şu an index yemeyen hack forumu çok nadir bulunur.frazy sevdiğim birisidir.damar,fenrir root gibi şahıslar özenen insan tiplerinden sadece milletin götünü yalarlar frazyi de tebrik ediyorum hack forum kategorisine girmiş.

  5. Fenrir Root

    Bilader ne anlatıyor amk kimle konuşsam 1 gün sonra kavga ediyorum hatta konuşmadan bile kavgalı olduğum var kimi yalayabilirim amk Bi şahıs söyle bana.

Leave a Reply