Genel

DAMAR “Gözünden “Ameliyat oldu

Herkes DAMAR’ın gözünü soruyordu ! haber yap hacknews bizi bilgilendir hacknews diye yoğun talep vardı, madem okadar merak ediyorsunu bu hackeri, bizde sizi bilgilendirelim.

Elim bir kaza..

DAMAR kod adlı ünlü hackerin resmi geçtiğimiz günlerde internete sızmıştı ve resimdeki sıfat-ı eşgaline ilk bakılınca tek gözünün hafif kapalı olduğuydu, aslında bununda arkasında acıklı bir hikayesi var ! Güngörende mahallede bakkaldan aldığı torpilleri patlatmak DAMAR’ın en sevdiği oyundu, torpilleri mahallenin ortasına atar kaçardı (manyakça anlamsız) ama birgün bu oyun ona feci bir son hazırladı ve torpil gözünde patladı !

Anne ışıkları kim söndürdü ? diyerek sağa sola kendini atan DAMAR’ı mahalleli yatıştırdı ve doktora götürüp gözünün kalıcı hasar görmesini engellediler, ama biraz göz kası zarar görmüş ve hafif kapalı gibi duruyor, görmesine herhangi bir sorun teşkil etmiyor, neyseki ona birşey olmadı ve hack alemi DAMAR gibi bir hackeri(!) kazandı, hamdü senalar olsun. Ya DAMAR’a birşey olsaydı ? site adminlerine kim “sitende hata var düzelteyim” yazıp index atacaktı ? söyleyin kim kim ? cevabını verebilirmisiniz ? hayır veremezsiniz tabiki !

Şimdi bazılarınız keşke gözünde değilde götünde patlasaydıda internette hackerlik yapmasaydı dediğinizi duyar gibiyim, demeyin arkadaşlar öyle şeyler ! her birey özgürdür isteyen hacker olur isteyen konsamatris, bu tamamen ne istediğinize neye ilgi duyduğunuza bağlıdır, DAMAR hacker olmayı seçmiş, öteki seçimi seçse zaten yakışmazdı, çocuk iyi veya kötü geleceğini kendisi çizmiş.

Hacknews.org hack haber servisi sunar.

5 Comments

 1. Damarfan

  Damarrrr ağlarım ben gözünü kim kör ettiii??

 2. Anonim

  Damar baba boynuma dola baba

 3. keşke gözünde değilde götünde patlasaydıda internette dilencilik yapmasaydı (indexin kilosu 5 lira)

 4. Bende sevinmiştim damara bir şey oldu meğerse ironiymiş damara bir şey olması dileği ile

 5. Lutorex

  damar cuda torpil patlatmış

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum