Beloved Tehdit etti ! [özel haber] – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Genel

Beloved Tehdit etti ! [özel haber]

DAMAR DAHA ÖNCE BÖYLE TEHDİT EDİLMEMİŞTİ

Ünlü hacker Beloved geçtiğimiz gün sıfırdan açtığı forumu CRACK saldırısına uğramıştı, olayın faili olan hackerin adı ise DAMAR ‘dı. Ancak bukez Beloved suskun kalmadı ve doğrudan DAMAR’ı tehdit etti, ağır tehditler içeren mesajı dürüst namuslu şerefli ve onurlu habercilik anlayışımız gereği objektif olarak yayınlıyoruz.

DAMAR bu tehdite cevap verecekmi ? yoksa gerçekten Belovedin elinde DAMAR’ın ipini çekebilecek şeyler varmı ? Çünkü bu şekilde bir tehdit ancak elde ciddi şeyler varsa edilir genelde.

Yorumlarınız nelerdir ? bu düşmanlığın her geçen gün büyüdüğünü görüyoruz ve ilk defa kız bir hacker Alfa şekilde erkek hackerleri tehdit ediyor ve korkmuyor, hack aleminde dengeler değişirmi ? Türk hack alemi erkeklerden kızların elinemi geçecek ? Beloved bir devrimcimi ? bunların hepsini sanırım zamanla göreceğiz.

17 Comments

 1. Beloved Takma Am Lazımsa Bulalım Verelim ?

 2. Dark

  Belovedin elinde damarın 3.5 cm lık dalgayi attiği ifşasi varmiş öyle söyledi bana buralar karişir vaziyet alın

 3. Damar 8 kere göten yedi 10’A Tamalicaz

  • Korkudan mesajıma bakamayan bebeyede bakın 😀 Damara index atacakmış
   Shelli nasıl silecem diye soran türeme laf değil icraat yapsın.

 4. Maraşal 0 Bilgiyle Hack Forum Açılırmı LAN ??

 5. Beloved Boş Yapacağına Keşke Bilginle Hava Atsan , Doğru Oda Olmadığı İçin. Anca sikilmiş travesti gibi hangi ibne götümü elledi diye konuşursun , KELİME OROSPUSUSUN.

 6. Damarigotten

  Hacknews.org teşekkürler adaletli olduhun için.

 7. Aptal orusbu evladı damar sen daha index atmayı bilmiyorsun 8 kere göten yedin utan biraz amk insanda gurur olur seni imt herkes sikti alay geçti sen halen oradasın utanmaz pezevenk seni insanda gurur olur anladın?:D (Eğer Seni sikmesem banada mareşal demesinler)

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum