Genel, hack haber

YILIN RACONU KESİLDİ !

Son günlerde imhaTimi.org adlı kadim ve tarihi önemi olan hack forumunda ortalık biraz karışmıştı , bazı yöneticiler kendisini ön plana atmak için site içi çeteleşmeye gitmişti ve tabiri caize DALTON lar yapılanması olduğu söylentileri çıkmıştı.

baDsectQr Racon kesti

İMT’nin eskilerinden olan ve yaşlı kurt ailesinden olan baDsectQr herkese meydan okudu ve direkt RACON kesti ! ondan sonra sitede sesler kesilmiş durumda , büyük sessizlik hakim ve ayrıca bu meydan okumaya imt üyelerinin büyük çoğunluğunun destek verdiği görülüyor, açılan racon konusu old’lar tarafından da desteklenmiş durumda ve giden kötü gidişata artık bir dur deneceği garanti ve zaten birisinin çıkıp bunu yapması gerekiyordu.

baDsectQr kimdir ? https://imhatimi.org/docs/ bu bölümden konuları okuyup kendisi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, imhatiminin önemli yöneticilerinden biridir. Ayrıca bir günde 15.000 siteye index atarak geçmişte hack rekoruda kırmıştır.

Her sözü ders olan bu raconu okumanızı tavsiye ederiz , hatta diğer hack sitelerininde okuyup birşeyler öğrenmesi gerekir.

Raconun kesildiği sayfa: https://imhatimi.org/forum/threads/racon-nedir-nas%C4%B1l-kesilir.10465/

2 Comments

  1. BaD’e Yanlış Yapılmaz !

  2. QeyFiKo

    Reis

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum