iMhaTiMi Saldırıları Yoğunlaştırdı – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

Hackhaber

iMhaTiMi Saldırıları Yoğunlaştırdı

Meşhur İMT logosuyla başlıyalım habere

Türkiyenin şuanda en eski üç hack sitesinden biri olan ve yıllara meydan okuyan imhatimi.org ekibi geçtiğimiz günlerde flaş bir karar alarak gençlerden oluşan bir saldırı ekibi kurmuştu, aslında bu dönemlerde bu tarz saldırı ekipleri hep lafta kalsada imt-defacer ekibi lafta kalmadı ve hergün yabancı siteleri hacklemeye devam ettiler böylece dikkat çekmeyi başardılar.

İşte İMT-Defacer team kadrosu

Cheff , HaCkEr_33 , mefistofeles , Mortojose , Revonzy , SonTürk , Tüfekçi , Wodenn

Yukarda ismş geçen defacerlerin hepside çok gençler ve tamamen yardımlaşarak deface operasyonları düzenliyorlar, mesala Mortojose OwnzYou.com defacer liderliğini geçtiğimiz gün ele geçirdi hemde önemli isimleri geride bırakarak.

Hackledikleri siteleri forumda konu açarak paylaşıyorlar ve asla Türk sitelerine saldırmıyorlar. Bu etik duruşlarından ötürü site son zamanlarda diğer hackerlerin ve hacke meraklı kişilerin ilgisini çekmeye başladı ve birçok yeni katılımcı elde ettiler.

https://imhatimi.org/forum/forums/hackshow.90/

8 Comments

 1. Karga

  Elinize Sağlık Dostlar

 2. Herkes Benim yargimi Yesin

 3. amk mec denen yavsagı boyle lamerlerın uzerınden para kazanıyor shellerını alarak 😀 spyhackmı lamermı neyse ıkısının sahıbıde mec denen gavat

 4. Hacker olmak istiyom

 5. Olmaz sin mal amk

 6. Lann sohbet arıyorum bune yaww hiç bişi anlamadım siteden yardımcı olun

 7. Yasin

  Amk uğraşsa olur

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum