hack haber

Redal Sen Nasıl Bir Orospu Çocuğuymuşsun Böyle?

Burger siparişi verip kola harici tüm menünün soğuk olduğunu gören huysuz müşteri kadar sinirli olduğumuzu belirtmek isteriz. Peki neden sinirli olduğumuzu soracak olursanız, geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğumuz haberlerde iki yakın arkadaşın kavga içerisinde birbirleri hakkında ardı ardına açıklama yollayıp birbirlerini ifşaladıklarını biliyorsunuz. Bugün ajansımızla iletişime geçen MR.Hydra redal hakkında bazı gerçeklere değindi. Açıklamayı okuyunca bizler bile şoke olduk ve Redal kodadlı hackeri adeta kınadık.

İşte o kan donduran açıklamalar;

Yıllardır beraberiz, birbirimiz hakkında kimseye bilgi vermeyeceğiz diye yemin içtik ama ilk fırsatta ismimi yaydın senin kaliten bu kadar işte sen böyle bir insansın elindeki linkleri satabilmek için benim aracılığımla insanlarla tanışıyordun öyle elindekileri çıkarabiliyordun değersiz linklerini bile sırf benim arkadaşımsın diye benim hatrıma satın alıyorlardı. demekki birbirimizin açıklarını söyleyeceğiz hamza efendi o zaman cevap ver sözde beraber girdiğimiz sitenin sunucusuna index atıp gözaltına alındığında neden benim adımı verdin _? bu mu senin abilik dediğin şey ? ? kendi suçlarını insanların üzerine atıyorsun o gün beni çağırdıklarında tüm suçları üstlendim yeterki senin başın ağrımasın diye şikayetçi tarafla uzlaşana kadar neler yaşadım sen bu sırada ne yapıyordun sunucu shellemeye tv izleyip yemek yeyip sıçıp içmeye devam mı ediyordun azıcık yüzün var mı bunu cevaplayabilecek

Bu anlatılanları biz okuduğumuzda mide bulantısı yaşadık. Ne türlü bir insan yediği her haltı en yakın arkadaşı üzerine yıkar ki? Hadi ceza almaktan korkuyorsun birinin üzerine atacaksın, neden en yakın arkadaşını seçiyorsun be orospu evladı? Bu mu adamlığın redal? Sen gerçekten iflah olmazsın. Herkes içerisinde Mr.hydra’ya bir özür borcun var. Bunu sana biz söylüyoruz çünkü bunu algılayacak akla, mantığa sahip değilsin.

HackNews.ORG Tarafsız Habercilik

3 Comments

  1. Athena

    olaya tam olarak hakim değilim ama tarafsız habercilik adına böyle yazılar paylaşınca habercilik etmiş olmuyosunuz

  2. Sanaldaki Kimseye Güvenmeyin Sonra Böyle Melüm Melüm Bakarsanız AmınaKoyum

  3. BOSS亗 HMT DİĞER ADIYLA M3SSER

    Sanalda babana bile güvenme

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum