Mr.Hydra’dan Redale Açıklama Geldi: Senin Götünü Varya! – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

Mr.Hydra’dan Redale Açıklama Geldi: Senin Götünü Varya!

İkili arasındaki gerginlik gittikçe büyümeye başladı. O kadar büyüdü ki tüm hacker forumları bu ikili arasındaki çatışmadan söz eder oldu, bizler de gündemi takip ederek olayları kaçıran dostlarımız için bilgilendirme aracı olmaktan şeref duyuyoruz.

Önceki paylaştığımız içerikte Redal kodadlı hacker bir açıklama yayınlamıştı dilerseniz buraya tıklayarak önceki habere gidebilirsiniz. Açıklama içerisinde mr.hydra hakkında birkaç gerçeğe değinmişti. Redal’in bu açıklamalarına göz yummayan Mr.Hydra konu hakkında bir açıklama yaptı ve bunu ajansımızla paylaşmaktan kaçınmadı.

yazdıklarını okuduğumda kahkaha attım redal 😀 bana abilik ettiğini falan söylemiş. yalanlara bak XD benden sadece bir yaş büyüksün diye saygı için bikaçkez abi dedim diye kendini abi ilan etmiş bu aptal bana bu zamana kadar 3 defa shell verdi karşılığını da kat kat çıkardı zaten bunları neden anlatmadın redal? ben insanları herkes içerisinde rezil etmeye karşı biriyim bunun için özürünü dile herşey bitsin sen kendi yoluna ben kendi yoluma

Konu hakkında yorum yapmak isterdik fakat her defasında yanılgılara uğruyoruz. Kim haklı, kim haksız bilemediğimiz için kavga hakkında eleştiri yapamayacağız.

Hacknews Tarafsız Habercilik

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum