hack haber

OrganikPiskos lamerliğin kitabını mı yazıyor?

Tam olarak 2018 yıllarında turkhacks adlı forum aracılığıyla yeraltı camiasına katılmış, kendini satanist olarak tanımlayan 20-21 yaşları aralığında internetin en azılı lamerlerinden biri olarak biliniyor. Alanı sosyal mühendislik olan bu şahısın zaten farklı bir alanda gelişmesi akla mantığa sığmazdı. Yalan söylemeyi çok sevip fakat bir türlü başaramayan bu dostumuzun şu zamana kadar kayda değer hiçbir icraatinin olmaması da ayrı ironidir ki, bunu dile getirdiğimiz zaman kendini ‘yazılımcı‘ olarak nitelendirmeye başlıyor. Dediklerine göre askere gittiğinde komutanlarına “hacker” olduğunu anlatmış ve komutanlar da bu şahısı deep webe girebilmek için geceleri uykusundan kaldırıyorlarmış da, sağı solu, otomasyonları hackletiyorlarmış da falan filan. Kendisinin anlattığına göre oldukça başarılı bir insan fakat bunu sadece kendisi iddia ediyor. Bu zamana kadar kayda değer hiçbir sike imza atmadığı büyük bir gerçektir.

Rezilliğin Ekran Kaydı;

Sen ne yalancı, ne düzenbaz, ne onursuz bir insansın ya. Her defasında hayrete düşüyorum organik. Forumdaki onca insan senin saçmalıklarını okuyup inanmış gibi yapıyor olması seni ne kadar tatmin ediyor bilmiyorum fakat yazdığın şeyleri bizlerde okuyabiliyoruz bu aklında olsun. Yani birdahakine sallarken mantıklı salla olur mu? Birkaç ay askerlik yaptın. Döndüğünde başımıza ziya kesildin. Senin beyinsizliğinden ben rahatsız oluyorum, annen baban nasıl rahatsız olmuyor amk?

Geçen sene mart ayında istanbula geleceğini söyleyip ayak yaptın onu da unutmadım rakı balık şizofreni seni. Sokaktaki kedileri de rahat bırak yoksa rakı şişesine oturturum seni. Virüsün çıkma nedeni olarak seni kaynak gösterseler, inan şüphe etmem. Senden tiksiniyorum organik. 0 + 0 = 0’sın.

Allah ıslah etsin ne diyelim.

HackNews.ORG

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum