hack haber

iskorpitx imhatimini hacklemiş! (Öyleymiş yani)

Eski zamanların defacing alanında kök söktüren isimlerinden biri olan iskorpitx kodadlı defacerin zamanında yapmış olduğu bir rezalet yeni yeni gün yüzüne çıkmaya başladı. Vaktinde zone-h.org platformunda deface rekorları kıran iskorpitx amcamızın bir lamerliği olmuş fakat o dönemlerde bunu göremedik. Ajansımıza ulaşan bir videoda iskorpitx’in sözde imhatimi.com’u hacklemiş gibi göstermiş olduğunu gördük ve resmen bunak yerine biz utandık.

Yapmış olduğu şey tamamiyle kendi bilgisayarının localine index ekleyip, site adresine gitmekti. Pc host ayarlarını düzenlemek buna olanak sağlıyor. Sizin de tahmin ettiğiniz üzere ortada bir zone kaydı yok bulunmuyor ve bulunamaz da.. iskorpitx’in şu zamana kadar toplu deface olayları haricinde net bir şekilde icraatinin bulunmadığı da gelen bilgiler arasında.

Biz bu açıklamayı neden yaptık? Bize ulaşan bu video yarın öbür gün aptalın tekine ulaşır, izler, gaza gelir, gider imtye kafa falan tutar, Allah korusun, götünüzle suratınızı yer değiştirirler. Malumunuz Z kuşağının beyni falan olmadığı için akla her türlü olasılık geliyor.

Bahsi geçen video;

İmhatimi Yöneticisi MecTruy’dan Açıklama;

Vaktinde zone-h.org platformunda deface rekorları kıran iskorpitx amcamızın bir lamerliği olmuştu ancak o dönemlerde gülüp geçmiş açıklama bile yapmaya gerek duymamıştım.

iskorpitx bilgisayarının HOST dosyasını düzenleyerek imhatimi.com domaini hacklenmiş gibi göstermişti ve video çekmişti tabiki mirror yok alamazdı çünkü görüntü sadece kendi bilgisayarında görünüyordu , ben o zamanlar bu yaştaki bir adamın böyle lamerce birşeyi nasıl yapabildiğine akıl erdirememiştim ve konusunu bile açmamıştım, lakin googlede gezerken yine denk geldim ve tarihe not düşmek istedim. Kendisi 10 yıllık hack kariyerinde bir tane bile hack sitesi veya hedef site hackleyememiştir.

HackNews.ORG

7 Comments

 1. GarenOK

  imhatimi: tm
  hack: ok

 2. Athena

  WQqgh:JHJPÇWÜQHÜJĞQHÜAÜHS

 3. Comment by post author

  th3dark34

  Bu ölmedimi hala aq

 4. Lamer Dedektörü

  Hacklenmişsiniz işte taşşak kafalar hala konusuyonuz 😀

 5. Anar siken

  iskoya lamer diyen koca yürekli anarchosa .d

 6. GaskmanTR

  Adam kaç yaşına geldi salın kjasfnlkajsdfnklasf

 7. Ahmet

  iskorpitx küçük işlerle uğraşmaz onun adını kullanmış videoyu yapan lamer. Büyük üstad iskorpitx 60 yaşlarında yaşıyor. Dünya şampiyonu efsaneyi yeni nesil yeterince tanımıyor. Lütfen değerlerimize sahip çıkalım.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum