hack haber

Asakir, Ayı Saldırısına Uğradı

https://wallpapercave.com/wp/oe3pklS.jpg

SON DAKİKA!

Geçtiğimiz saatlerde istanbul belgrad ormanlarında bisiklet turu yapan Asakir kodadlı hackerın ayı saldırısına uğradığı bilgisine ulaştık.

Asakir kodadıyla bilinen hackerın haftalık rutini haline getirdiği bisiklet turu neredeyse kanlı bitiyordu. Geçtiğimiz saatlerde telegram üzerinden isimsiz bir kaynaktan ajansımıza gelen video içerisinde asakirin bisiklet sürerken  RootAyyıldız olduğu tahmin edilen ayı tarafından kovalandığı iddia edildi.

İşte o kan donduran anlar;

Kıl payı, RootAyyıldız’dan kurtulan asakire, Hacknews ajansı olarak büyük geçmiş olsunlarımızı iletiyoruz. Eğer yakalansaydı muhtemelen dakikalar içerisinde can verecekti fakat Allah korumuş.

Asakir’den Açıklama;

Kredi kartından ship geçtiğimi bilen bilir bir telefon için ship geçecektim rootayyıldız da dropçu olarak telefonu alıp buluşma yerimize getirecekti. Ben telefonu çektim ve rootayyıldıza alması gerektiğini söyledim. Zamanı geldiğinde telefonu almış ve buluşma yerimiz yani ormana gelmesi gerektiğini söyledim. Bana tamam dedi. Ormana gittim birkaç saat rootayyıldızı bekledim. Bir de ne göreyim, kocaman cüsseli bir dağ ayısı üzerime doğru koşuyor. Neye uğradığımı şaşırdım. İyiki de bisikletimle gitmiştim yoksa kaçmak benim için imkansız olacaktı. Bu arada bana kazık atmanın bedelini ödeyeceksin root ayısı. O telefonun acısını çıkarıcam senden. ezzi kuzi bâbe tenim

HackNews.ORG

2 Comments

  1. Athena

    wqg:qHWĞPÇWQHJQÜ.JÜHQ.ĞJQ.ÜHĞ.ĞÜWJQH.Ü.ÜJAHS

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum