hack haber

Themka.com İONCUBE Kırıyor

hackerz

hackerz

Themka.com kısmına gelmeden önce aynı ekibe ait warezm.com’un yapmış olduğu iylik akımını paylaşacağız ve sonrada ioncube crack kısmına geleceğiz.

Lafta değil özündeymişler.

Daha önceki haberimizde okumuştunuz warezm.com ekibi artık üyelikleri tamamen paralı hale getirdiğini ve bunun için mehmetçik vakfı dahil birçok yardım vakfından birine 50tl bağışta bulunma şartı getirmişti, biz aslında hacknews.biz olarak düşündükki bu geçici birşey belki 1 hafta bile sürmez ! ama bugün baktığımızda hala daha bu yardım sisteminin devam ettiğini gördük ve gerçekten çok şaşırdık.

inanmayanlar bu telegram hesabında yapılan yardımların kayıtlarını sayabilir, biz 50 ye kadar saydık ve bir bukadar daha kayıt altına alınmayan yardımda sözkonusu ! biz bunu takdir etmezsek allah bunu görür arkadaşlar ! şimdi Türkiyede kaç site böyle bir kampanya yapıyor ? biz denk gelmedik hiç ! gerçekten takdir edilesi büyük bir olaydır bu.

https://t.me/warezmbagis

Bizim hacknews.biz olarak warezm.com‘dan zerre kadar bir çıkarımız yok, zaten ne olabilirki ? warez script dağıtan normal bir site, hatta uzun süredir haber yapmayıda bırakmıştık ! ancak bu durum dikkatimizi çekti ve haberleştirme kararı aldık, herkesin warezm.com ‘a destek olması gerekir, bu onurlu davranışları buna en büyük sebeptir.

Yeni bir site açmışlar ioncube tüm sürümlerini kırabilen muhteşem bir site. Eğer hacknews.biz ‘dan geldiğinizi söylerseniz 1 dosyayı ücretsiz kırıyorlar. Türkiyede böyle bir sistem şuanda yok ve bu ilk oluyır, yurtdışında 100$ fiyat çekilen dosyayı çok ucuz rakamlara kırıp veriyorlar elinize.

https://themka.com

Yurtışında dünya para ödeyip dosya kırmayın paranız yurtdışına gitmesin Türkiyede kalsın ! iylik sever insanlar kazansın birazda.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum