hack haber

Epice Store; Star Wars Battlefront II Oyununu Haftaya Ücretsiz Kullanıma Sunacak!

Epic Games Store, 280 TL civarında bir satım fiyatına sahip olan Star Wars Battefront II: Celebration Edition ismindeki oyunu haftaya ücretiz bir şekilde kullanıma sunacak.

Epic Games Store çoğu zaman yaptığı ücretsiz oyun sürprizleri ile kullanıcılarını sevindiriyor. Gelecek hafta çıtasını daha da yukarı çıkararak ve tam 280 TL olan Star Wars Battefront II: Celebration Edition oyununu ücretsiz yapıyor.

Filmini birçoğumuzun severek bazılarımızın sıkılarak izlediği fakat oyunu için heyecanla beklediğimiz Star Wars Battefront II çıktığı süreçte oyunun içinde var olan mikro ödemelerden kaynaklı oldukça eleştiriye maruz kalmıştı. Fakat oyun kurucular bu eleştirileri ciddiye alarak sorunları çözdü. Şimdi ise haftaya ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Star Wars Battefront II: Celebration Edition yanında lansmandan sonra oyun içi alışveriş ile alınan birçok özelleştirme seçeneği ve STAR WARS™: THE RISE OF SKYWALKER™’dan esinlendiği birçok eşyayı içeriyor diyebiliriz.

Hem hikâye modunu hem de güçlü multiplayer’ı bulunduran Star Wars Battefront II, oldukça yüksek seviye olan görüntü kalitesi ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Türkiye’de bu tarz oyunların fiyatları oldukça fazla olduğu için, Star Wars Battefront II oyununu oynama şansı elde edemeyen birçok oyuncu mevcuttu. Bu yüzden Epic Games yaptığı bu kampanya ile kullanıcıların gönlünü tekrardan fethetti.

Star Wars Battefront II: Celebration Edition’un ücretsiz olacağı tarih 14 Ocak TSİ 19:00 olarak belirlendi.

Leave a Reply