Elithatz Meğer Kendini SİKMİŞ – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

haber, Hackhaber

Elithatz Meğer Kendini SİKMİŞ

Bir önceki haberimizde Elithatz.com‘un nasıl duzlandığını ve kızlığının patladığı ile ilgili haberi yapmıştık ve Kaizer Soze denen hackerin bu icraatı gerçekleştirdiğini yayınladık ancak haber yorumlarına öyle iddialar geldiki hack alemini şok edecek cinsten !

Kendilerini becerdikleri söyleniyor

SPLOIT adlı Elithatz yöneticisi Elithatzın diğer adminleri ve kurucuları ile kavgaya tutuşmuş, kavga sebebini bilmiyoruz belkide dildo’yu paylaşamadılar o kısım çokta önemli değil, herhangi bir sebep olabilir. SPLOIT ise artık okadar öfkelenmiş ve sinir krizi geçirmişki ! hemen google açıp “hackers” yazıp karşısına çıkan birkaç hacker adına index yapıp Elithatz.com’a index atmış , yani zaten şifreleri elinde olan siteye index atmış !!!! Olaya bak !!!!

Nerden baksan tutarsızlık Nerden baksa ahmakça (!)

Bu olaydan sonra Elithatz ekibi dağıldı, ekip dediğime bakmayın zaten 3 kişi online oluyordu işte 3 kişi farklı yönlere gitti olarak algılayın. SPLOIT‘in geçerli bir sebebi yoksa ahmakça diyeceğiz buna ama bunu yapmak için gerçekten andaval felan olmak lazım, yani sebebi olmaz böyle birşeyin, anlaşamıyorsan yolunu ayıracaksın, sene boyunca yöneticiliğini yaptığın domaine yetki elinde diye indexmi atılır ? Ha eğer dediysen ya böyle sikim gibi sitemi olur, Türk hack alemine ne faydası var! yok olsun aQ , diye attıysa indexi yine hiç yoktan geçerli bir sebebdir.

SPLOIT Belkide sifonu çekmiş oldu..

Tarafsız olmak gerekirse gerçekten çöpten ibaret bir siteydi, yani boşu boşuna kendi zamanları gidiyordu, okadar gereksiz bir ortamdıki, belkide bu olanlar kendileri için en hayırlısı olmuştur, Elithatz uyeleri (varsa) , ilerde belkide SPLOIT’e böyle çöp bir ortamda zaman kaybetmekten kurtardığı için teşekkür bile ederler.

Varsayım ile haber yapmak istemezdik ancak Bu haberdeki yorumları okursanız bize hak verirsiniz, muhtemelen birşeyler yaşanmış ancak şuanlık bukadar bilgimiz var, gelişmeleri aktaracağız.

10 Comments

 1. sevenight

  başlık çok iyi

 2. Ahahahahaha gece gece çıldırıcam bu nasıl haber başlığı yanaklararım ağlıyor KASLKŞMASDFŞMKLASDMLŞFKMASKLŞDFMŞAKLSMFŞLKASMFŞLKASMDF

 3. Malsploit

  Ne olmuşsa olmuş birkere index yemiş

 4. Rain

  Sploitin mallığını anladım sploiti tanırım sinirlendiği birşey vardır illaki ama emek konusunda çok çabuk geliştiler bu konuda haksız bir şekilde yorumlamanız saçma ve taraflı bir habercilik olmuş şahsi görüşüm bu şekilde yani benim gördüğüm bu 2 haber sitesi denilen sitede hiçbir zaman tarafsız haber yaptıklarını görmedim yanlış anlamayın bu elithatzde arkadaşın var gibi bi tutumla karşılamayın ben diğer haberlerinizide okuyorum yok soktu yok girdi eğer haber yapacaksanız düzgün bir şekilde yapın
  Haberci maskesi takıp taraflı oynamayın zaten şu hack ortamını boktan bir topluluğa çevrilme sebebi discord ve Habercilik siteleri oldu elithatzde olan konuyu biliyorum verdiği emekleride biliyorum ve hiçbir hackforumununda bu kadar kısa bir sürede geliştiğini hatırlamıyorum.

 5. Mrs lady

  Bu çoçuk malmı yada işsizmi ne ? Neden böyle konu açıyor ozaman
  https://criminals.today/threads/elithatz-com-pwned-m3t4l.4/#post-7

  • MALADY

   Joined Saturday at 2:29 AM 😀
   Instagram hesabımızdakı postları bır ınceler mısın kendi kendine göt olucaksın 😀

   • Mrs lady

    Sen kimsin adını ilk defa duyuyorum ve senin instagramına neden bakayım bilmiyorum bile neyin kafası bu acaba? Döylede bizde yaşıyalım

 6. BU NASIL BAŞLIK AMK EÖRSÖSPSKDPFMWRKTMDÖGNCLVNDKTLSNVCKXJZKFNSNSMXJXNSNFN

 7. xxreis

  Hm Görünüşe bakılırsa İndex güzel ?

 8. xxreis

  ELLERİNE SAĞLIK.

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum