w4stress.me Hacklendi – HackNews.com.tr Hack haber – Hack News – Güncel Haberler – Son dakika haberleri – Hacker news – Hacker haber

hack haber

w4stress.me Hacklendi

w4stress.me yani W4Coders adlı ekibe ait olan ddos paneli Nobody ve Lamb kod adlı hackerler tarafından hacklenmiştir. Daha önce bu ikili resmi sitelerinide hacklemişti.

Nobody & Lamb ikilisi son zamanlarda deface konusunda iyi bir uyum gösterip önemli yerleri hackliyorlar, başarı grafiklerini yükseltmiş durumdalar. Gerçekten hack yapabilen az sayıda hackerlerden iki taneside bu arkadaşlar.

DDOSCULAR PİYASADAN SİLİNDİ

W4Coders adlı ekip tam anlamıyla spyhackerz ekibince dağıtılmış ve kurdukları her proje hacklenmiş durumda ! aslında w4coders çok başarılı bir ekip olmadığı kısa sürede anlaşılıyor, ddos paneli kuran bir ekibin coder yada hacker isimlerinin arkasına saklanması ise ayrı bir vahamet olsa gerek ?

İŞLER UTANÇ VERİCİ NOKTAYA GELDİ

Bu ve benzeri ekipler hack dünyasını kirletebildikleri kadar kirlettiler, türk hack dünyasına tek katkıları görünmüyor, bu tür lamer oluşumların yol açtığı iğrençlik-yozlaşmışlık yüzünden birçok gerçek hacker sanal alemi bıraktı, çünkü bir ortamda hackermisin diye sorulduğunda eskiden gururla evet hackerim diyen gerçek hackerler, artık bunu gururla söyleyemiyordu, bu soruyu soranlar ddos atmasını bilionmu panpa ? site göçertebilimi panpa ? para çalabilionmu panpa ? gibi adeta hackerliğe hakaret tarzında sorular sormaya başladılar, Hackerliğin artık onurlu birşey olmaktan çıktığını gören birçok hacker artık sanal alemde malesef yok.

Hack haberi bıraktık sebebi bu tür lamerler

Hacknews medya olarak bu tür lamerler yüzünden hack haber yayınlamayı bıraktık uzun süredir, sadece bu tarz gerçek hack haberi olursa yayınlama kararı aldık.

CAN HAVLİYLE..

W4Coders can havliyle spyhackerz.org‘a ddos atsada bunda bile başarılı olamadıkları görülüyor. En iyi yaptıklarını iddia ettikleri lamer tekniğini bile yapamayışları ibretlik bir durum.

Konusu: https://spyhackerz.org/forum/threads/w4stress-me-hacked.46160/

mirror kayıtları

https://mirror-h.org/zone/2701295/

https://1nj3ctor.com/mirror/139038/

https://archive.vn/2DcYBhttp://zone-h.org/mirror/id/34345030

Hacknews medya yayıcılık olarak W4Coders ekibe çağrımızdır, lütfen onurunuz varsa biraz, bu işleri bırakın, hacker olamıyorsanız zorlamanın anlamı yok, başka projelere yönelin daha başarılı olabileceğiniz alanlara yönelin.

8 Comments

 1. D3L4

  Elinize Saglik Dostlarim 🙂

 2. faststresser.com abilerinide al gel ddoscuları silmiş miş teee strikread temasına index atıyo burda hava yapıyo

 3. İndex attığını sanıyor ama strikread sourcesinde açık var 12 yaşımdaki kardeşime veriyim pcyi yemin ederim sizden daha bilgili bi index atar siz yazı ile atmışsınız açın bi tane aynı tema ile siteyi ben resimli halde index atıyım aciz bilgisiz insanlarsınız.

 4. TÜRK HACKER SERKAN BAHTİYAR

  Buradan hepiniz gerizekalı olmuşsunuz diyorum yakında hacklediğiniz websiteleri açacağım ben profesyonel hacker olduğum zaman o zaman benden herkes korksun

 5. TÜRK HACKER SERKAN BAHTİYAR

  BURADAN HEPİNİZE GERİZEKALI OLMUŞSUNUZ DİYORUM HACKLENEN SİTELERİN HEPSİNİ AÇACAĞIM BU ARADA BEN PROFESYONEL HACKER OLDUĞUM ZAMAN O ZAMAN HERKES BENDEN KORKSUN.

 6. Lamb peker ve nobody peker niye sevmiyo bu w4 lüleri hiç bilmiyorum :d hepsi iyi çocuklar yalnız sürekli lamb nob sizlerin sitesine basmayı beceriyolar siz onların sitesine ne zarar veridiniz ?:D

Leave a Reply

Entrümpelung firma Hack forum